PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214798}
4,5 4 125
ocen
4,5 10 1 4125
Autopsy
powrót do forum filmu Autopsy

Zawsze myślałam że ludzie którzy kręcą filmy mają jakieś zaplecze typu szkoła filmowa albo bogate doświadczenie zdobyte pracą u kogoś innego ale jak można zrobić taki gniot?
No nie wiem ale myślę że nawet zwykły fan horroru wymyśliłby lepszą historyjkę. Słabe. Obejrzałam w sumie ze względu na szpitalny klimat ale to było strasznie nudne, jedyne co było odrobinkę ciekawe i to chyba tylko wizualnie to wiszące organy nad tym chłopaczkiem.

iwona1510005

a co myślałaś że szkoła daje prace w konkretnym kierunku? skończysz zobaczysz gdzie bedzie o ile będziesz robic a doświadczenie trzeba gdzieś zdobywać i jesli reżyser zdobywał je na tym filmie to wróże mu dobrą kariere!:)

orthoptera

a co ma piernik do wiatraka? przecież nigdzie nie napisałam że szkoła ma oferować prace. Dla mnie ten film to shit. No ale każdy ma inny gust. Pozdrawiam

iwona1510005

za mądra to ty nie jesteś nie chce mi sie w takim razie z tobą polemizować bo mogę sie uwstecznić, jednak wiedz że zaczynając watek będziesz musiała sie bronic szczególnie jak masz słabe argumenty, bo gdyby były mocne to by mnie tu (w tym wątku:) nie było.
bez odbioru...

orthoptera

słuchaj, jak masz jakiś problem z ludźmi i nie potrafisz się kulturalnie wypowiadać nie obrażając innych oraz nie znasz podstawowych zasad netykiety to idź proszę tam powyżywaj się na kolegach z klasy. o dyskusji z kimś takim jak Ty rzeczywiście nie ma mowy.

iwona1510005

Jestem fanką horroru. Film ma przede wszystkim jeden ogromny plus. A mianowicie klimat. Niesamowity i mroczny klimat opuszczonego szpitala. To lubię :)

wiolcia0

dla mnie klimatu brak a jego ocena jest wysoce uzasadniona, nawet może lekko zawyżona

iwona1510005

Zawyżona? Wg mnie za niska. Oczywiście na 10 nie zasługuje, ale na 5 spokojnie. Naprawdę są gorsze filmy, oglądam horrory nagminnie i wiem co mówię ;)

wiolcia0

ja również oglądam horrory nagminnie dlatego też wiem co mówię

iwona1510005

Ciekawa jestem dlaczego w takim razie strony internetowe, które zajmują się tematyką grozy również oceniają ten film dość wysoko...

wiolcia0

może to świadczy o poziomie tych witryn?

iwona1510005

Aha czyli wg Ciebie gdyby miały wysoki poziom to by oceniły ten film nisko? Aha ok..

wiolcia0

portal tworzą tylko ludzie. A film dla większości jest gniotem co nie oznacza że Ty nie możesz uważać go za arcydzieło. Dalszą dyskusję uznaję za zbędną bo chyba nie będziemy polemizować nad tym kto ma rację. Bo wiadomo że kazdy ma swoją. Pozdrawiam

iwona1510005

"A film dla większości jest gniotem co nie oznacza że Ty nie możesz uważać go za arcydzieło" trochę się zagalopowałaś bo jakoś nie zauważyłam żebym pisała gdzieś cokolwiek o "arcydziele". proszę się nauczyć czytać ze zrozumieniem ;)
"portal tworzą tylko ludzie" owszem, ale mają chyba mają trochę więcej pojęcia na temat grozy niż Ty czy ja..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones