PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603081}
10 263
chce zobaczyć
Avatar 3
powrót do forum filmu Avatar 3

2 część ok, można pooglądać, ale to już zaczyna podśmierdywać Modą na sukces, nie z
każdego filmu można zrobić trylogię...

Gotrek09

Wyobrażasz sobie motyw jak by zaprzestali kręcenia kolejnych części.
Najwięcej samobójstw by odnotowali.
Więc nakręcą by mieć czyste sumienie.

Gotrek09

tak...tego można się było spodziewać
KASA KASA KASA KASA

Gotrek09

Trzy części to dla mnie jak najbardziej o.k.
Ale słyszałem że ma być ich jeszcze więcej. I to moim zdaniem już będzie przesada.

kenexgro

żenada.
pewnie skończy się tak jak w przypadku matriksa, że po kolejnych filmach wszyscy będą se jaja robić z reżysera i filmów.
koleś ma parcie na kase większe niż nasze rodzime cichopki

diana6echo

Nie przekreślajmy z góry filmu. W końcu wasz ukochany Ojciec Chrzestny też ma 3 części.

diana6echo

ty jesteś prawdziwa żenada

Gotrek09

No halo!! Jak można zrobić taki film w jeden rok?? Przecież to logiczne, że Cameron zrobi 5-godzinny film i podzieli go na dwie części, tak samo jak z Piratami z Karaibów 2 i 3 i z HP 7/1 i 7/2. Tak jakby zostały zrobione 2 części. 3 część będzie dokładnie o tym samym co druga - będzie jej kontynuacją.

astrawa

też tak myślę że będzie w 2 częściach coś jak potter

astrawa

Generalnie nie opłaca się kręcić każdej części z osobna jeżeli wiadomo z góry ze będą przynajmniej trzy to kręcą trzy. Tak nakręcą raz i zapłacą raz, nie będą rozkładać i składać sprzętu trzy razy. Tak samo zrobili Władcę Pierścieni i inne podobne filmy.

Gotrek09

ale pieprzysz głupoty, tak jak cała reszta z góry krytykująca film który nie powstał. Puknijcie się w czoło. Moda na sukces? Kasa? Znawcy się znaleźli.

Gotrek09

... nie z każdej trylogii można zrobić film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones