PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 201 706
ocen
8,1 10 1 201706
7,4 44
oceny krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

Drugi zwiastun.

ocenił(a) film na 9

https://www.youtube.com/watch?v=QwievZ1Tx-8

thorin3

Widziałem i... sztos normalnie! :D

davis3

Popieram. DCEU płacze. Choć nic do nich nie mam, to jednak to Marvel umie robić trailery i filmy.

ocenił(a) film na 10
sakinom11

To Warner Brothers psuje filmy DC

ocenił(a) film na 6
Himiteshu

ale Warner Bros to ty szanuj

ocenił(a) film na 9
thorin3

dziś rozwalę kawałek ekranu, na którym wypada replay:)

thorin3

Loki, jak mogłeś? ;(

ocenił(a) film na 9
balex

A to nie jest tak, że on tam stał jako "zakładnik"?

Kierol

Tak, jako zakładnik. Ale oddał kostkę. Jest już zbędny i mogą go uśmiercić :(

balex

Może oddał Tesseract, aby Thanos oszczędził Asów i Thora.

ocenił(a) film na 10
Kierol

Wątpię

thorin3

20 minut od momentu w którym pojawił się w sieci non stop zapętlanie, pora trochę ochłonąć. Na prawdę, przegenialny trailer. Nie spodziewałem się, że aż taką petardę wypuści Marvel.

ocenił(a) film na 10
Smaug_

Naprawdę

ocenił(a) film na 10
thorin3

Jak myślicie będzie trochę bajka czy mroczny film ?

ocenił(a) film na 10
rem6_2

Jeszcze ant-man'a nie pokazali :)

ocenił(a) film na 10
rem6_2

Jest Ant-Man w drugim zwiastunie, przez chwilę. Ja nie widzę Falcona niestety :/

ocenił(a) film na 10
Itsashrose

Falcon
0:48 / 2:18 - po prawej
1:05 / 2:18 - leci po środku
1:08 / 2:18 - leci za hulkbuster (?)
1:40 / 2:18 - leci

ale Ant-Man o0 where is

rem6_2

Jest mrówczej wielkości ;P

ocenił(a) film na 10
Itsashrose

Falcon jest w dwóch zwiastunach

ocenił(a) film na 10
rem6_2

Jego chyba nie będzie

ocenił(a) film na 9
rem6_2

Widocznie mrówka nie odegra tutaj jakieś szczególnej roli,ale w sumie co się dziwić.Zobaczymy go w końcu w sierpniu w jego solowym filmie

ocenił(a) film na 6
roman876

I dobrze, im go mniej tym lepiej. A co do Hawkyea czy on nie wyjechał z rodziną swoją gdzieś? Może on dopiero w Avengers 4 będzie

ocenił(a) film na 9
rem6_2

Hawkaye'a też

ocenił(a) film na 10
rem6_2

Będzie tak jak być powinno

ocenił(a) film na 10
Himiteshu

aa, dzięki już widzę :)

ocenił(a) film na 10
thorin3

dla mnie zwiastun epic, co tu dużo mówić

ocenił(a) film na 10
thorin3

MARVEL i Russo Brother zrobili DC RIP

ocenił(a) film na 7
RollOut

Ja mam tylko nadzieje ze nie pokonaja thanosa

ocenił(a) film na 10
Marley

W Avengers 4 raczej tak

thorin3

Miazga w wersji totalnej. To będzie najlepszy film kinowego uniwersum Marvela ;)

ocenił(a) film na 10
kamilxxx09

Też tak uważam !! Masakra jak to wszystko świetnie wygląda

Nevarius

Podsumowanie wszystkich 18 dotychczasowych filmów;)

ocenił(a) film na 10
Nevarius

Ale taka z krwią czy bez?

ocenił(a) film na 10
Himiteshu

A to już się przekonamy na filmie

thorin3

Zwiastun genialny :) i niech DC się uczy jak się robi filmy.

ocenił(a) film na 10
wort801

Wonder Woman nie musi :P

ocenił(a) film na 6
thorin3

A mnie się średnio podoba za bardzo chaotyczny

thorin3

troche absurd że Cap powstrzymuje Thanosa. oby zginal. już jego wygrana ze Starkiem byla ch*jowa. powinien nie wytrzymac kilku sekund.

Venetor

A niby dlaczego miałby nie wytrzymać kilku sekund?

kamilxxx09

możew dlatego że jest slabszy? do zabicia go wystarczy kula. A rozwalił Iron Mana - jednoosobową armię. już to był absurd.
Thanos powinien go zabić pierdnięciem.

Venetor

Z tego co wiem, siła i wytrzymałość Capa zostały wzmocnione w 1 część Kapitana Ameryki. A Iron Man przecież też jest tylko człowiekiem. Jego zdolności opierają się o zbroję

kamilxxx09

Zbroję w której walczył z całą armią Chitauri xd Na siłę ich "wyrównują", zeby Cap nie był leszczem.
A tutaj tym bardziej, bo zagrożenie ze strony Thanosa ulatuje, skoro opiera mu się jeden avenger.

Venetor

Nie mieszajmy komiksów z filmami ;)

ocenił(a) film na 8
Venetor

"Zbroję w której walczył z całą armią Chitauri xd"
A Steve walczył z tą samą armią w badziewnym wdzianku, z tarczą i na pięści. I kopał tyłki równo. On robił to gołymi rękami, Stark za pomocą super-zbroi. No Tony to dopiero leszcz ;P

ocenił(a) film na 10
kamilxxx09

Tu akurat zgadzam się z Venetorem - mimo wzmocnienia przez serum, cap powinien się składać w starciu z Iron Manem - w walce na Syberii w CW nie odniósł większych obrażeń, a powinien skończyć z pękniętą żuchwą, uszkodzonymi żebrami (upadek i kilka ciosów od Starka) i kilka innych mniejszych obrażeń.
W AoU udało się Starkowi wybić Hulkowi zęba - niby śmiesznie to może brzmieć, ale jednak świadczy to o tym, że Rogersa zrobili mocniejszego za bardzo.

A w zwiastunie zatrzymuje cios Thanosa - coś jest nie halo i to wyraźnie. Będą musieli mieć w filmie dobre wytłumaczenie.

Aiden19

Ponoć istnieje teoria, że to właśnie Rogers ma ostatni kamień. Tak czytałem w komentarzach pod zwiastunem w witrynie Na Ekranie.

Ziomaletto

Od wczoraj to zrobił się bardzo popularny temat, no trzeba przyznać, że dość podejrzana jest ta zmiana koloru oczu Capa w scenie gdy trzyma rękawicę. Sam chyba zaczynam w to dość mocno wierzyć. Można np. też spekulować, że Cap dostaje misję ucieczki z Wakandy z kamieniem gdy walka jest już niemal przegrana i akurat ma go gdzieś schowanego, czy coś. Bo raczej nie bez powodu połowa walki toczy się na peryferiach miasta, a dużo scen ma też migawki w jakimś lesie w okolicach tego miasta.

Smaug_

Trzeba marketingowcom przyznać, że potrafią zasiać ziarno niepewności. Sam przychylam się ku temu, że to właśnie Kapitan ma w sobie (bądź też przy sobie) ostatni Kamień - bo skąd w IIWŚ mieliby dostęp do serum wzmacniającego siłę i wytrzymałość?
I co to niby za akcja na tej spalonej planecie, gdzie m. in. Thanos walczy z Iron Manem? I weź tu cholercia wytrzymaj do końca kwietnia!

ocenił(a) film na 8
Aiden19

"Tu akurat zgadzam się z Venetorem - mimo wzmocnienia przez serum, cap powinien się składać w starciu z Iron Manem - w walce na Syberii w CW nie odniósł większych obrażeń, a powinien skończyć z pękniętą żuchwą, uszkodzonymi żebrami (upadek i kilka ciosów od Starka) i kilka innych mniejszych obrażeń."
A skąd pewność, że on tych obrażeń nie odniósł? Nie wiemy, czym wzmocniony jest mundur Avengers, ale dzięki niemu i hełmowi uniknął poważniejszych ran, ale złamania czy obicia mogły mu się zdarzyć. Widać zresztą, że nie idzie prosto i rześko, kiedy wyprowadza Barnesa. I pewnie gdyby nie motywacja w postaci Bucky'ego, Steve nigdy nie wykrzesałby z siebie tyle siły, żeby powalić Starka. A adrenalina i wściekłość potrafią działać cuda. Tym bardziej, że wcześniej Stark miał przeciw sobie nie jednego, a dwóch super-żołnierzy, którzy mieli za cel unieszkodliwienie jego zbroi.

ocenił(a) film na 10
Bianka_Lg

Jego uniform był pewnie wzmacniany, ale no c'mon. Nawet będąc wzmocnionym (w Pierwszym Starciu Peggy mówi, że ma 4krotnie szybszy metabolizm - więc jeśli uznamy, albo i nie, że 4krotnie wzrosła jego siła, to nijak się to ma do kogoś w pancerzu z tytanu - Cap powinien się składać, albo przynajmniej z miejsca być słabszy). Niech granica gdzieś istnieje.

ocenił(a) film na 8
Aiden19

Matulu, przecież Steve nie walczył ze Starkiem SAM, więc czemu kolejna osoba mówi o tym starciu, jakby Bucky'ego w nim nie było? Steve ma wzmocniony mundur, Steve ma super-siłę i dokładnie to samo ma Bucky. Plus on walczy o życie i Starka żadnym bliższym uczuciem nie darzy. Więc nie mieliśmy Steve vs. Tony, a Steve i Bucky vs. Tony. Steve nie walczył w IM w pełnosprawnej zbroi na pięści, a walczył z Tony'm w zbroi, którą wcześniej unieszkodliwił razem z Bucky'm. A na ich korzyść działa też zamknięta przestrzeń i silne emocje Tony'ego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones