PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 201 958
ocen
8,1 10 1 201958
7,4 45
ocen krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

Oby to odkręcili

ocenił(a) film na 7

Kiedyś oglądałem Focus i było o dyktatorach akurat o Czyngis chanie i 2 kolesi podniecało się że zabił tyle ludzi że o ileś spadła emisja dwutlenku węgla . Dwóch psychopatów nic więcej . Czyli Hitler był spoko , mordowanie dzieci było spoko , wojna jest super , mordowanie jest super . Po co z nim walczyliśmy . Thanos jak dla mnie to bezduszna istota , debil który robi z siebie ofiarę żałosne . Jest tylko zbrodniarzem nikim więcej . Wszechświat nie jest jego , zginęły losowe istoty ale on nie ojej ale przypadek . Smutne jest to że takie radykalne poglądy mają co niektórzy ludzie nie wiedzą że mogli by siedzieć z Hitlerem i śmiać się patrząc na dymiące kominy . Tylko kilka procent ludzi ma to co reszta ludzi , marnowanie rzeczy , ilu z ekologów ogranicza dostęp do elektroniki . Widziałem już takich wojujących ekologów chwalących się swoimi mieszkaniami , wszystko nowe Ikea , błysk połysk modne i na czasie , pełno elektroniki , nowe telefony . Nie lubię radykalizmu , jest okrutny i ślepy dlatego nie spodobał mi się ten film po prostu przeraża mnie że jest tak dużo ludzi którzy tak personalnie bratają się z potworem . Jeżeli chodzi o film no cóż to musi się odkręcić , ta ruda jest bardzo ładna .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones