PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371515}

Avengers

The Avengers
7,5 327 353
oceny
7,5 10 1 327353
6,8 33
oceny krytyków
Avengers
powrót do forum filmu Avengers

Znowu z dubbingiem. Nie oglądam.

Grabka23

To nie tylko o ten film chodzi. Ogólnie polski dubbing we wszystkich filmach jest okropnie dobrany. Nie znam chociażby jednego filmu, który jest dobrze zdubbingowany przez Polaków. No niestety...

Marika321

Epizody IV-VI Gwiezdnych Wojen są dobrze zdubbingowane. Jedynie zamiast "Wejder" mówią "Wader" i to troszkę przeszkadza w oglądaniu. Ale w sumie mieli czas bo dubbing robili z okazji premiery na Blu-Ray i mogli dobrze dopasować głosy do postaci. Oczywiście wolę oryginalną wersję językową Star Wars bez żadnych dubbingów czy lektorów.

Grabka23

Chociaż to : )

ocenił(a) film na 9
Grabka23

Ja tam problemu nie mam, nawet wolę dubbing :P nie hejtować please.

ocenił(a) film na 7
Grabka23

Jest tez wersja z Lektorem wiec nie wiem o co ten placz ;D

użytkownik usunięty
Grabka23

Dokładnie, myślałe, że pękne ze śmiechu, jak usłyszałem głos Samuela L. Jacksona.

ocenił(a) film na 5
Grabka23

Polsat celuje w największy target, a wiadomo, że dzieci wolą dubbing, więc ich decyzja jest całkiem zrozumiała. S.L. Jackson z głosem pana Miecia spod sklepu jest niezamierzenie całkiem zabawny. ;)

Współczuję ludziom, którzy nie widzieli tego filmu z napisami, albo czysto w oryginale...

ocenił(a) film na 7
Grabka23

Ale co poradzisz? Nic nie poradzisz. Są ludzie, którzy z lenistwa wolą dubbing i oto efekty.

Profesor_Waclaw

Z lenistwa to już wolę lektora, ale w kinie i w przypadku kilku filmów, w których grają moi ulubieni aktorzy wybieram tylko napisy.

ocenił(a) film na 4
Profesor_Waclaw

Przeciez filmy, ktore sa skierowane dla dzieci i mlodziezy w naszym kraju OD ZAWSZE sa z dubbingiem. Nie rozumiem, skad nagle takie oburzenie na forum skoro nic sie w tej materii nie zmienilo...

użytkownik usunięty
Grabka23

A kto normalny oprócz dzieci filmy aktorskie ogląda z dubbingiem?

ocenił(a) film na 8
Grabka23

Doczekaliśmy się lektora czyta Radosław Popłonikowski hehe :)

ocenił(a) film na 9
Grabka23

jak dla mnie jedyny dobrze zdubbingowany film przez Polakow to RRRrrr :D

ocenił(a) film na 5
Grabka23

Nie oglądaj, jaki problem?

ocenił(a) film na 9
Grabka23

Sam dubbing mnie nie denerwuje, ale bardzo irytuje mnie fakt, iż są zmieniane oryginalne wypowiedzi bohaterów. Przykład: pierwsza scena po napisach, w której występuje Thanos. W dubbingu Citauri mówi: "Zadrzeć z ludźmi to jak igrać z nicością". W amerykańskiej wersji było powiedziane "to jak igrać ze ŚMIERCIĄ". Dzięki dubbingowi, ta wypowiedź traci sens bo w filmach nie zostało to jeszcze wyjaśnione, że Thanos spotkał Śmierć w kobiecej postaci i zapragnął zdobyć jej uczucia. Jest uważany za największego złoczyńcę w całym uniwersum, dlatego że wymordował miliony istnień by móc co jakiś czas spotykać Śmierć. Tak, wiem. Pewnie niektórzy zarzucą mi tak zwane "czepianie się", no ale dla mnie to jest jednak bardzo ważna kwestia :D Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
Grabka23

Jak pierwszy raz leciał na polsacie avengers to przyznam że nie podobał mi się dubbing (początkowo)ale później tak się przyzwyczailem ze gdy po roku czy 2 dali wreszcie wersje z lektorem to kurde nie mogłem przez pierwsze pół godz wytrzymac .po prostu chodzi o przyzwyczajenie jakbys np.obejrzał nagle asterixa ( i mowie tu o filmy w wersji dubbingujacej a nie bajki) z lektorem zapewne tez by ci się nie podobalo.pozdro

użytkownik usunięty
dj_carlos

bzdury człowieku... ale dubbing dla dzieci ci się podoba to zrozumiałe bo nim jesteś

ocenił(a) film na 10

Chyba ty

użytkownik usunięty
dj_carlos

raczej ty... ja jestem porządnym kinomanem który ogląda film z lektorem lub napisami

ocenił(a) film na 10

Dla twej wiadomości ja NIENAWIDZE dubbingu w filmach ale chyba za malo kumaty jesteś bo nawet nie rozumiesz tego co napisałem mówiłem że gdy pierwszy raz oglądalem avengers wyraźnie napisałem ze nie podobało mi się to ale jak juz zobaczysz ten film raz drugi trzeci to się przyzwyczajasz do tego przynajmniej ja tak miałem tak samo było z fantastyczna czwórka nie mogłem zcierpiec tego dubbingu ale w końcu człowiek się przyzwyczaja.choć oczywiście wolalbym zdecydowanie zobaczyć film z lektorem za pierwszym razem

dj_carlos

dzisiaj jaki bedzie ? lektor czy dubbing ?

ocenił(a) film na 10
Generalfeldmarschall

Zobaczymy o 20

dj_carlos

Na szczęście jest lektor i to Popłonikowski, czyli dobry lektor. Dobrze, że znowu Borowca nie dali, bo on czyta prawie wszystko na każdym kanale i już nim rzygam.

matix457

No i git

ocenił(a) film na 10
Grabka23

A kto Ci każe to oglądać z dubbingiem?

Grabka23

masakra...

ocenił(a) film na 9
Grabka23

Bardzo dobrze że dubbing lektor trochę słabo wypada w takich produkcjach

ocenił(a) film na 9
Grabka23

Tym bardziej, ze lektor czasami niezle wymiata a w dubbingu maja takie dziecinne glosy jak po wdychaniu helu… fuuuuj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones