8/10

swietny,film,Leo,klimat i muzyka,zgadzam sie z poprzednikiem ze wspolpraca Leo z Martinem to zawsze jest cos niezwyklego!polecam

2
  • Film też bardzo mi się podobał, ale mam zastrzeżenia co do samego Leo. (Nie przepadam za nim, ale doceniam jego talent.) Nie wiem dlaczego, ale oglądając filmy z nim zawsze widzę jego samego, a nie postać którą graa. Może to dlatego, że to znana twarz, ale z innymi aktorami tak raczej nie mam i to szczególnie w tym filmie właśnie! Jest jakiś taki... nienaturalny.

• Jeden z pierwszych filmów, które rozpoczęły wieloletnią współpracę pomiędzy najbardziej niedocenianym oscarowo aktorem wszech czasów, a wielkim reżyserem.
    DiCaprio w roli Hughesa wypada fantastycznie, czy to okazując zmęczenie i pogardę wszędobylskim hollywoodzkim blichtrem, w którym chcąc nie chcąc musi się obracać, czy to popadając w obłęd i zamykając się nago w swojej salce kinowej. Nic dziwnego, że Leo i Scorsese tak świetnie się dogadują – stanowią fantastyczny zespół, który potrafi opowiedzieć przejmującą historię.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
o