PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94745}

Aviator

The Aviator
6,7 174 888
ocen
6,7 10 1 174888
6,7 33
oceny krytyków
Aviator
powrót do forum filmu Aviator

Pamiętam w kinie jak się go dobrze oglądało. Potem po kilku latach zobaczyłem w tv i podobał mi się tak samo.

ocenił(a) film na 10
bemfiold

Patrze na średnią i nie wierzę w to co widzę ok może to ja oceniłem 10/10 ponieważ film mnie zaskoczył mega pozytywnie od Aktorstwa Di caprio i Blanchett przez dialogi, reżyserie czy popisy lotem samolotem a kończąc na świetnej historii swoją drogą film bardzo mi przypominał Wilka z Wall street nie wiem czemu. Ale średnia filmu powinna być co najmniej 7,8 lub solidne 8,0 a nie ocene w stylu EE nieźle ta ok. To co dobrych filmów nie ma? Rozumiem że nie dla każdego film ale skandaliczna średnia a w Stanach już o wiele lepiej.

ocenił(a) film na 10
PrimalElf1512

Bardzo słusznie piszesz. Pamiętam jakie wrażenie film na mnie zrobił w kinie. Wtedy byłem młodym chłopakiem byłem ale potem jak obejrzałem, to ten sam bardzo pozytywny efekt

ocenił(a) film na 10
bemfiold

Pewnie w kinie w 2004 oglądało się świetnie.

ocenił(a) film na 10
PrimalElf1512

Oj taaaak! Mogliby robić takie retro pokazy czasem, wolałbym znowu to w kinie zobaczyć niż jakieś obecne shity:)

ocenił(a) film na 10
bemfiold

Oj tak

ocenił(a) film na 10
PrimalElf1512

Gladiatora, Władcę Pierścieni etc... tyle fajnych filmów z epickimi ujęciami fajnie byłoby znowu w kinie zobaczyć:) Jakby ktoś był tam mądry to by zrobił taki maraton w multikinach i w miesiąc by straty po lockdownach wyrównali:)

ocenił(a) film na 10
bemfiold

No fajne by było zobaczyć takie klasyki w kinie.

ocenił(a) film na 10
PrimalElf1512

Kurcze, szkoda, że nikt jeszcze tego nie zorganizował. Pozdrawiam serdecznie!

ocenił(a) film na 10
bemfiold

I wzajemnie.

bemfiold

Miałem tak samo, dobrze zrobiony, ciekawy film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones