PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94745}

Aviator

The Aviator
6,7 174 916
ocen
6,7 10 1 174916
6,7 33
oceny krytyków
Aviator
powrót do forum filmu Aviator

Na jaką chorobę psychiczną cierpiał H. Hughes?

ocenił(a) film na 8

Zaburzenie obsesyjno-komplusywne, co z resztą świetnie zostało przedstawione w filmie. Częste mycie rąk, urojenia, powtarzanie słów...

Magdish_

Kuźwa możesz nie zakładać takich tematów na wierzchu, toć to spojler.

Mateo_SF

Jaki znowu spojler? Jak to ci niby zepsuło film, bo jakoś nie rozumiem?

ocenił(a) film na 9
Mateo_SF

To samo można w trzy sekundy uzyskać w internecie. Siadając do filmu, wiedziałem, że Hughes był chory. Jak kiedyś nakręcą film o np. Jordanie to będziesz pluł się do innych o spojlery jak napiszą, że pamiętają tamtych Bullsów i kapitalną grę Jordana?

konradwojtys

a na moje to jest spojler, Jordan jest bardziej znaną postacią, więc to porównanie nie jest odpowiednie (że dobrze gra i w Bullsach 99% skojarzy... coś jak Amy WInehouse i ćpanie). o Hughesie niewiele 'przeciętnych zjadaczy chleba' wie, więc fajnie byłoby dowiedzieć się o takim szczególe najpierw w filmie, nie w Wikipedii (tak, nie widziałam wcześniej filmu, chcę go właśnie włączyć o trochę komentarz Mateo_SF mi zbił)

ocenił(a) film na 9
dimestorediamond

To współczuję wiedzy.

Na agorafobię.

A wyjaśni mi ktoś o co chodziło w scenie palenia ubrań, czy miało to coś wspólnego z jego chorobą i jak tak to co?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones