PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99391}

Azumi

6,9 5 416
ocen
6,9 10 1 5416
Azumi
powrót do forum filmu Azumi

Co za tragedia

ocenił(a) film na 1

Kto głosuje na te filmy.
Proponuję obok średniej za film podawać średnią wieku. Film się nadaje ale dla dzieci do lat 8 lat.
Tylko że im nie wolno bo się za dużo farby leje.
Nota 1/10 no może 2/10 za muzykę.

ocenił(a) film na 9
jackie_one

Wypraszam sobie! Mam 22 lata i film mi się podobał. Wszystko zależy od gustu. Poza tym weź pod uwagę fakt, że to aktorska wersja mangi.

ocenił(a) film na 1
Mr_Mangas

Idź się dalej bawić pokemonami, albo czytac komiksy, Czarodziejki z księżyca, Witch i takie tam.

ocenił(a) film na 9
jackie_one

Też mam 8 lat. Może pobawimy się razem? Lubie pokemony tak jak i ty.

użytkownik usunięty
Raven_33

jackie on - mam nadzieję iż masz dzieci w wieku do 8 lat, a jesli nie masz, a będziesz miał to kiedy będą miały 8 lat pokażesz im ten film.

Kolejny przykład iz na filwebie grasują trolle o IQ pomiedzi planktonem a tosterem.

ocenił(a) film na 1

Kolejny oburzony, nic do ciebie nie mam człowieku, więc mnie nie obrażaj.
Opini o tym filmie nie zmienię i kropka.

ocenił(a) film na 9
jackie_one

Pozwolę sobie nie skomentować twojej odpowiedzi jackie_on w sposób do tego adekwatny. Powiem natomiast, że twoje posty są na poziomie takowego 8 letniego dziecka, o którym wspomniałeś.
Co do Pokemonów to nie oglądam takiego badziewia, aczkolwiek Sailor Moon owszem. Śmiem także stwierdzić, że g**** ci do tego co oglądam, czy też jakie pozycje znajdują się w moich Ulubionych.
Napisałem, że to kwestia gustu, a skoro ty buraku nie potrafisz uznać odmienności zdania innych ludzi od swojego własnego, to masz problemy adaptacyjne. Polecam wizytę u psychologa.
Na koniec napiszę raz jeszcze: TO CZY FILM KOMUŚ SIĘ PODOBA CZY NIE TO KWESTIA GUSTU. A o gustach się nie dyskutuje.

ocenił(a) film na 1
Mr_Mangas

Sam teraz potwierdziłeś że skoro masz 22 lata a oglądasz Sailor Monn to masz umysł na poziomie 8 lat.
I wypraszam sobie wyzywanie mnie od "buraków" -napisałem tylko to żebyś dalej oglądał bajeczki dla dzieci zamiast ambitniejszego kina.
Potwierdziłeś też tym że twoja kultura osobista nie jest na wysokim poziomie.

I ja o gustach w swoim poście nie napisałem wyraziłem tylko swoją opnię że ten film jest beznadziejny.

Oglądałem kilka azjatyckich filmów i nie które naprawdę były niezłe.

Do komiksów też nic nie mam o ile są to dobre komiksy.

ocenił(a) film na 1
Mr_Mangas

Film mi się nie podobał, film dla ludzi mało wymagających ciekawego zakończenia filmu. Po max. 15 minutach wiadomo było jak się on skończy. I będzie pewnie część 3 beee.
Mr. Mangas nie podoba mi się, że nie potrafisz pogodzić się z odmiennym zdaniem innych i stosujesz wyzwiska co do innych ludzi.
Ciekawi mnie czy też mnie wyzwiesz od buraków? Powiem to tylko raz ludzie mało inteligentni stosują takie słowa jakie ty tu napisałeś. Dlaczego nie powiedziałeś co ci się tak strasznie podoba w tym filmie konkretnego.
Daję mu 2 punkty: punkt za scenerię i punkt za muzykę.

ocenił(a) film na 10
jackie_one

Masz coś do komiksów??? Nie bardzo rozumiem... To jakiś wstyd czytać komiksy? A co do filmu, to faktycznie nie musi się wszystkim podobać, trzeba lubić azjatyckie filmy, żeby się zachwycić.

Ale tych komiksów nie mogę Ci wybaczyć!

hyorohyoro

ja też...
wybaczę za kilka miesięcy może...
Vivat Usagi Yojimbo!

ocenił(a) film na 8
jackie_one

JA :)
Srednie dane sa czasami mylne.
Film stanowczo niejest dla dzieci od lat 8!!
W ogladaniu ( czy czytaniu)bajek niema nic strasznego ,polecam Ci abys jakies obejrzal,tyczy sie to tez komiksów.
Co do twojego twierdzenia ze film jest beznadziejny (to twoja opinia) niezgadzam sie,ale co mozna oczekiwac od kogos kto z filmu zapamietal tylko ze tam leją farbe.Ech...

ocenił(a) film na 1
Hero_2

To proszę odpowiedzieć dlaczego warto obejrzeć ten film.
dla muzyki?- napisałem że w dobrym klimacie.
dla efektów specjalnych? - mizerne
dla walk?-trup się słaniał gęsto a waliki były monotonne.
dla gry aktorów?
a może za pomysł?
Proszę o konkretne odpowiedzi. I proszę nie pisać że to klasyka w swoim gatunku, bo to nie jest argument.

użytkownik usunięty
jackie_one

Gdy Ci napiszę, że film w całkiem fajny sposób oddaje klimat tamtych czasów. Schyłek Sengoku Jidaji.
Gdy ci napiszę, że postać głownego badguya - Mogami Bijomaru - jest moją ulubioną w tym filmie. I to nie tylko z powodu grającego go aktora, Jo Odagiri, ale tez z powodu jego "desingu". Prawdziwy zabójczy bishouen :D
Gdy ci napiszę, że właśnie takiej rzeźni spodziewałem sie po filmie Kitamury. I otrzymałem co chciałem.
I co najwazniejsze - jesli jestes fanem azjatickich slasherów, a ja takim jestem, to jest to film akurat do ciebie.

No cóz poczekam na twoją odpowiedź.
Zjedziesz mnie od fanów Sailor Moon o inteligencji 8-mio latka??
A może tym razem napiszesz coś normalnego.


BTW: nie uważem Azumi za klasyke gatunku. O NIE. Do klasyki Azumi ma bardzo daleką drogę. Ale mim skromnym zdaniem film jest dobry, szybki i krwisty.
Czyli lekki, łatwy i przyjemny i odbiorze, ale niestety z totalnie skopaną końcówką. Kitamura musi sie jescze podszkolić.

ocenił(a) film na 1

W końcu rozsądna odpowiedź.

A nie w stylu "super", podobał mi się" itp.

i dlaczego nikt nie napisał że trzeba być naprawdę fanem takiego kina, żeby to obejrzeć. Ja zasugerowałem się notą która wtedy była w granicach 8.5 więc myślałem że naprawdę jest niezły. Mało który film otrzymuje takie noty. I kompletnie mnie rozczarował.

użytkownik usunięty
jackie_one

No cóż, reżyser Azumi, Ryuhei Kitamura to bardzo "specyficzny" reżyser.
Ale mnie jego filmy, podobnie jak filmy innego japońskiego reżysera Takeshi Mike, bardzo sie podobają.
Chociaż nie wszystkie.
No i własnie jesli nie polubiłes Azumi, to inne filmy Kitamury raczej sobie odpuść. Odpuść sobie też filmy Mike.

fanjy film, nie nudziłem się, nie zasypialem tczymał się oka 7/10 :D

ocenił(a) film na 1
jackie_one

Zgadzam się to jest tandeta w stylu Power Rangers, ale na + dla Azumi zasługuje to ze można się z tego pośmiać...

Niech Japończycy lepiej już robią anime niż takie badziewie, w formie animowanej było by to o niebo lepsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones