PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99391}

Azumi

6,9 5 416
ocen
6,9 10 1 5416
Azumi
powrót do forum filmu Azumi

Kpina

ocenił(a) film na 2

Co do filmu to ja dziękuje. Dawno tak się nie nudziłem. Może i aktorka grająca azumi ma coś w sobie ale po tym jak gra ona i reszta aktorów można wywnioskować że casting przeprowadzano z zamknętymi oczami. Co do roli ""mistrza"" to lepiej zagrała by ją kłoda drewna, miała by w sobie więcej życia ;-) Główny czarny charakter jest chyba najgorzej grającym transeksualistą jakiego w życiu widziałem. A w kwesti efektów specjalnych to wyglądają tak beznadziejnie jakby zrobiono je na odpieprz w czasie przerwy na śniadanie. Czaru goryczy dopełniaja dialogi na poziomie 5-latka. Jedynym plusen tego "dzieła" jest ciekawa muzyka.

ocenił(a) film na 10
Seifer

szkoda mi ciebie !! kim kolwiek jestes !! kur.. krytyk filmowy :D :D od siedmiu bolesci facet przeczytaj to co napisales a moze zrozumiesz jakie glupoty tam wypisales !!

ocenił(a) film na 2
AmoK

Niepotrzebnie. Powinieneś się raczej martwic o siebie. Widać nie jesteś w stanie znieść faktu, że nie wszyscy myślą tak samo jak ty. Co do "krytyka od siedmiu boleści" to masz całkowitą racje - krytyk ze mnie żaden. Ja jedynie przedstawiłem swoją opinie na temat filmu, tego co mi się w nim podobało a co nie. Ty niestety nie byłeś w stanie podać jakichkolwiek argumentów przemawiających na korzyść filmu, więc zaatakowałeś moją osobę. Następnym razem pamiętaj, że filmweb to miejsce do wyrażania OPINI na temat FILMÓW a nie miejsce do obrzucania się błotem.

ocenił(a) film na 10
Seifer

ehhhh moze i mnie ponioslo, przyznaje ale ciebie tez ponioslo w krytykowaniu wszystkiego w filmie. W sumie to nie dziwie sie ze malo rzeczy podobalo ci sie w tym filmie bo trzeba miec pojecie o filmach ze wschodu. Z twoich ulubionych filmow mozna wywnioskowac ze raczej malo wiesz o tworczosci z Azjii. Przeczytaj sobie opinie innych userow o tym filmie to moze zauwazysz jak bardzo wyjatkowy jest ten film. Ja nie pisalem nic o plusach bo nie mam po co wszystko juz napisane :) pozdrawiam. Uszanuje twoje zdanie ze nie podoba ci sie ten film bo masz do tego prawo, jak najbardziej. Ale do calej reszty twojej wypowiedzi sie nie zgadzam :)

użytkownik usunięty
Seifer

Kto powiedział że jedynym czarnym charakterem jest gość z różą ? Te dzieciaki którym wyprano mózgi, kazano zabć przyjaciół, wskazano ich wrogów o których nic nie wiedzą /nie mają też wiedzy o czasach w których żyją, wszak wiele lat spędzili na odludziu/. Czy to raczej nie oni są tymi złymi ? Z przebiegu całego fimu nie odniosłem wrażenia że władcy których mieli zabić byli tacy źli. A co z ich tajemniczym mocodawcą ? Kto zagwarantuje, że on jest lepszy od tych których kazał zabić ? Trzeba uważnie przeanalizować ten film. Dla mnie główni bohaterowie to ludzie, którymi łatwo manipulować, wykonujący ślepo rozkazy. Czy to czegoś nie przypomina ze współczesnej historii ? Jedyny bohater u którego pojawiły się ludzkie uczucia /miłość/ i chciał zacząć nowe życie został uśmiercony na oczach swojej dziewczyny. Tylko jemu kibicowałem, szkoda że mu się nie udało. Co do innych to miałem nadzieję, że ktoś ich powstrzyma, niestety głównej bohaterce się udało i pewnie będzie mordowała w następnej części /częściach/. Ale to tylko moje zdanie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones