PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99391}

Azumi

6,9 5 416
ocen
6,9 10 1 5416
Azumi
powrót do forum filmu Azumi

najbardziej rozwalajaca scena to gdy mistrz daje im ostani test przed tym jak zostana zabojcami czyli kiedy dobrali sie w pary kazdy wie co stalo sie dalej mnie to powalilo bylo mocne nigdy bym nie powiedzial ze tak obruci sie to wszytko i to na prawie poczatku filmu fabula ok klimat naprawde fajny polecam

ocenił(a) film na 9
macix666

Mnie film także się spodobał, choć to trochę przykre, że wszyscy oprócz Azumi giną... To taka jedna z większych wad tego filmu. Ale cóż, takie bywa życie...

ocenił(a) film na 4
Panter88

ktos jeszcze procz Azumi przezyl jesli dobrze pamietam tylko zebym ja spamietal te Azjatyckie imiona...

ocenił(a) film na 4
shultz_2

[spoiler]Ja stawiam "4" a autora pytam... gdzie to genialne aktorstwo? sama Azumi moglaby grac drzewo poza uroda nic nie daje temu filmowi(mimo glownej roli).Do tego scena gdzie maja sie wyzynac miedzy sobą kompletnie mnie nie chwycila za serce(a ewidentnie miala to na celu)jedyne co widzimy laczacego Azumi z jej wybrankiem to glebokie spojrzenie - ja tego nie kupuje. Sceny walk wcale nie byly tak imponujace jakby mozna sie bylo spodziewac,karykaturalna fizyka cial przypominala bardziej tandetne horrory niz niezly film samurajskiego miecza.Niektóre bitwy dluza sie zbytnio a na finalowych dostajemy jedno wielkie nic, brakuje elementu zaskoczenia film byl niesamowicie przewidywalny jesli chodzi o pewne ujecia/sceny i jest przez to poprostu kiczowaty a na dodatek utwierdzic w tym moga kiepskie efekty specjalne rodem z australijskich fantasy lat 90. Ogolnie... raczej strata czasu ale jesli ktos ma go w nadmiarze to moze siegnac;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones