PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99391}

Azumi

6,9 5 416
ocen
6,9 10 1 5416
Azumi
powrót do forum filmu Azumi

Proszę o pomoc?!

użytkownik usunięty

Witam,

Ostatnio dopiero oglądałem film Azumi i bardzo mi się spodobał. Zakochałem się głównie w piosence, która była na napisach końcowych i często się w czasie filmu przeplatywała momentem głosowym. Czy jakby ktoś miał choć chwilkę wolnego czasu, mógłby mi tą piosenkę przesłać na mój e-meil : takashi@onet.eu ? Byłbym ogromnie wdzięczny. Widziałem na innych stronach, że utwór występuje jako jedenasta piosenka w oryginalnym soudtracku do produkcji Azumi, może akurat ktoś ma tą płytę, to i ma tą piosenkę..

Tytuł brzmi --) Azumi Theme Song ''Negai by Ganaha Mina''.

Proszę Was jeszcze raz o pomoc. Będę ogromnie wdzięczny za przesłanie mi tej piosenki.

Pozdrawiam, Rafał.

ocenił(a) film na 9

Ależ proszę bardzo :D. Już Ślę, choć wątpię czy na Onecie to odbierzesz bo to po WP najbardziej badziewny portal w Polsce, ale spróbujemy.

użytkownik usunięty
Mr_Mangas

Cześć,

Niestety doszły od Ciebie dwie wiadomości, ale w załączniku nic nie było. Masz rację, że ten Onet jest beznadziejny.

Mógłbyś spróbować na inne e-meile?

Interia --) asianterror@interia.pl

Tlen --) rafal90_90@tlen.pl

Może na Interii będzie najlepiej? Co o tym sądzisz? Proszę Ciebie wyślij mi jeszcze raz ten utwór. Jakby co to się skontaktuj ze mną na Gadu-Gadu --) 1968651.

Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones