PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99391}

Azumi

6,9 5 414
ocen
6,9 10 1 5414
Azumi
powrót do forum filmu Azumi

Takie sobie.

ocenił(a) film na 4

Film moim zdaniem raczej średni. Nie bardzo do mnie przemawia jego forma i pewne sceny troszkę drażniły, wydawały mi się aż nazbyt kiczowate. O ile w przypadku anime kiczowatość mi nie przeszkadza zbytnio, to w filmie aktorskim już mi psuje lekko odbiór. Japońskie produkcje mają to do siebie, że są w jakimś stopniu kiczowate, lecz w tym przypadku przesadzili. Nie twierdzę, iż to zły film. Uważam jednak, że mógłby być zdecydowanie lepszy. Z podobnych zdecydowanie bardziej podobał mi się "Shinobi".
5/10

ocenił(a) film na 7
Elof

Podzielam Twoje zdanie, w pewnych momentach film nudził, szczególnie jeśli mówimy o 2 części. Zdecydowanie lepszy "shinobi" :D

ocenił(a) film na 4
Elof

5/10 to idealna ocena dla tego filmu. Mimo iż lubię tego typu tematykę i Japońskie produkcje, ale ta wyjątkowo potrafiła przynudzić. Film miał możliwości na coś dużo lepszego, a wyszło jak wyszło. Słabe i kiczowate walki, słaba gra aktorska i zwalona fabuła... Można obejrzeć, ale raczej tylko dla zabicia czasu z racji braku innych zajęć. Może gdyby to było anime, wyszłoby to jakoś lepiej, obstawiam, że byłoby z pewnością dużo lepiej zrealizowane. Nastawienie do dwójki mam teraz dość sceptyczne, ale obejrzymy, ocenimy :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones