PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99391}

Azumi

6,9 5 416
ocen
6,9 10 1 5416
Azumi
powrót do forum filmu Azumi

albo ja jakis inny film ogladalem,albo wy jacys dziwni jestescie...ten film to straszna kicha zrobiony tylko poto zeby piosenkarke ktora gra glowna role promowac....ale o gustach sie nie dyskutuje...

2bad

Całkowicie się zgadzam. Film to totalna komercja. Azumi sama na całą armię buhahahahha... Ten film to pustka dosłownie-tylko trochę akcji która zasługuje na badziewne 5/10. Lepiej obejrzyjcie sobie SHINOBI-lepsza akcja i scenariusz...

ocenił(a) film na 9
Gecko

Z tym się akurat nie zgodzę, że Shinobi jest lepsze. Zwróć uwagę na to, że obydwa filmy (Azumi i Shinobi) powtały na podstawie mang. W mandze Azumi, tak właśnie to zaprezentowano, Azumi kontra 200 ludzi, poza tym tak czy inaczej widać, że jest to swego rodzaju fantastyka, więc "buhahahahha" i podobne reakcje są nie na miejscu.
Współtwórcą scenariusza do Azumi był sam autor mangi, Pan Yu Koyama, a on chyba wie najlepiej co i jak należało pokazać, nie sądzicie? Uważam także, że pisanie, że Azumi to komercja to czyste brednie, bo to samo można powiedzieć o Shinobi. Przykro mi, ale takie są realia. KAŻDY FILM TO W PEWNYM SENSIE KOMERCJA, BO ROBI SIĘ GO PO TO, ŻEBY ZAROBIĆ, NIEPRAWDAŻ? Pomijam fakt istnienia kina niezależnego - ambitnego, bo to jedyny wyjątek. Reszta i tak kręcona jest dla pieniędzy, a jeśli już mowa o filmach japońskich, które miały swoje pierwowzory w komiksach i anime, to nie mam żadnych wątpliwoci, że tak jest.

Aha! Do autora tematu, skoro stwierdziłeś, że o gustach się nie dyskutuje, to nie pisz, że ludzie, którym ten film się podoba są dziwni dobra, bo przeczysz sam sobie i irytujesz fanów tej produkcji.

Mr_Mangas

stary temat ale mnie wywołano :)

"Aha! Do autora tematu, skoro stwierdziłeś, że o gustach się nie dyskutuje, to nie pisz, że ludzie, którym ten
film się podoba są dziwni dobra, bo przeczysz sam sobie i irytujesz fanów tej produkcji."

najpierw napisałem ze ludzie są dziwni, a dopiero potem o gustach, a to o gustach to właściwie tylko po to żeby tacy ludzie nie czuli się zbytnio urazeni...comprende?

"Współtwórcą scenariusza do Azumi był sam autor mangi, Pan Yu Koyama, a on chyba wie najlepiej co i jak
należało pokazać"

no tak zapomniałem ze autorzy mangi są bogami i chłamu nie robią. - chociaż przyznam się szczerze ze trochę się gubię bo zaraz piszesz ze japońskie filmy na podstawie anime bez żadnych wątpliwości są tylko dla
kasy robione...(chociaż ja się tu nie zgadzam)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones