PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35341}

Błękitny anioł

Der Blaue Engel
7,6 5 246
ocen
7,6 10 1 5246
7,7 16
ocen krytyków
Błękitny anioł
powrót do forum filmu Błękitny anioł

Błękitny anioł

ocenił(a) film na 10

Ja tylko pozwole sobie zacytować wypowiedz Henryka Manna : "Powinni to zobaczyć wszyscy we wszystkich zakątkach świata"

ocenił(a) film na 10
DoberWOman

Świetnie.
W wyporzyczalniach tego filmu nie ma. Żadnego filmu z Marleną.
Nasza kochana telewizja polska też nic nie emituje. Mimo, że to wg dużej części największa dama kina.
A z sieci mi się np. nie opłaca ściągać, bo jeden film ściąga mi się około 2-3 miesięcy.

ocenił(a) film na 10
gilly_anderson

Zupełnie się z Tobą zgadzam. Musiałam sobie ten film ściągnąć z sieci, bo inaczej chyba bym go nigdy nie obejrzała, a naprawdę warto.

użytkownik usunięty
Mephala

I w ten sposób producenci mogą sobie do końca świata wrzeszczeć o piractwie. Niby jak ludzie mają poznawać legendarne filmy? Wydawajcie na DVD klasykę i kino niszowe (w USA czy GB jakoś potrafią), to nie będzie takiego piractwa. Oczywiście w ludzkich cenach.

ocenił(a) film na 10
gilly_anderson

Ja jestem fanatyczką Marlene od dziecka mam pokażną kolekcje a filmy poprostu sprowadzam z zagranicy jeszcze studiuje wiec nie zawsze mnie na to stać ale warto :-) a to ze w tv nie puszczaja no jak kiedyś bylo STARE KINO to puszczali wlasnie wtedy jako 6 letnia dziewczynka zachwycilam sie Marlene, a teraz TV wychodzi z zalożenia ze ludzi nie interesuja tak stare filmy a to moja pasja naprzyklad.

gilly_anderson

to nie mam pojęcia na czym ty ściągasz jeśli mówisz że 2-3miesiące. jako, że jest to film stary, mało poularny i słabo dostepny to normalnie max 16 dni i ściągniesz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones