PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=277955}

Bańka

Bubble
5,8 443
oceny
5,8 10 1 443
Bańka
powrót do forum filmu Bańka

Oglądałam go kiedyś w tv, ale chciałabym ponownie. Czy ktoś może spotkał ten film w sieci? Czy film został wydany na dvd?

Eleonora

na ipla znajdziesz :)

ocenił(a) film na 6
zeluch82

Znaczy iplex? Kurcze, dzięki! To poszukam tam. Tylko szkoda, że nie można tego zdobyć na stałe, tylko tak w dostępie online, ale i tak mimo wszystko chętnie to jeszcze raz czy więcej razy pooglądam :) Dzięki wielkie :)

ocenił(a) film na 6
Eleonora

A jest faktycznie na ipla - nie wiedziałam, że jest taka strona. A możesz mi jeszcze powiedzieć czy korzystasz z tej strony? bo ona jest odpłatna i chciałabym wiedzieć czy jest warta zaufania, bo wiele tego rodzaju stron jest oszustwem. Będę wdzięczna jak mi jeszcze na to odpiszesz.

Eleonora

korzystam, polecam :)
może z nowościami różnie ale np. kino niezależne jest ok :)
ps. abonament na miesiąc jest dobry, jak się przekonasz to potem na 3 ;)

ocenił(a) film na 6
zeluch82

aha, bo ja tam tylko zajrzałam i myślałam, że jest dostęp na 24 godziny tylko. Zastanowię się, bo za te 24 godziny biorą nie tak mało i właściwie wolę kupić dvd z takim filmem, bo zdarzają się okazje na allegro i wtedy mam taki film już na stałe i oglądam gdzie chcę i kiedy chcę. Ale naprawdę dziękuję za to, że się tu odezwałeś, bo nie znałam tej strony i chętnie ją obadam. Iplex też jest fajną stronką, a przynajmniej był wcześniej, bo korzystałam z niego jeszcze na początku jego istnienia, kiedy wszystkie filmy były za darmo. Teraz jest jakiś podział i tak jakoś w ogóle mniej tam zaglądam, ale to tez niezłe rozwiązanie. Poznałam tam parę filmów, które sobie potem kupiłam na dvd. Tak więc takie stronki się przydają.

Aha, jeszcze o jedną rzecz chciałam spytać - czy na ipla są wersje takie jak na dvd (w sensie tych oficjalnych wydań na Polskę) czy to miejsce tego typu jak wiele tych pirackich stron z filmami online, gdzie wrzucane są filmy róznej jakości i w tym też nagrywane z tv? Bo np. na iplex są tylko wersje takie jak te, które zostały u nas wydane na dvd.

Eleonora

i tam tez jest b.dobra jakosc :)
zalogowalas sie ? :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones