PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=277955}

Bańka

Bubble
5,8 443
oceny
5,8 10 1 443
Bańka
powrót do forum filmu Bańka

podaję ją od zaprzyjaźnionej stacji:

Bańka
Bubble USA , 85 min.
Obsada: Debbie Doebereiner, Omar Cowan, Dustin James Ashley, Misty Wilkins
Reżyseria: Steven Soderbergh
Niewielkie amerykańskie miasteczko. Kobieta w średnim wieku, Martha (Debbie Doebereiner), opiekuje się swoim schorowanym ojcem (Omar Cowan). Jej jedynym przyjacielem jest dwudziestoparoletni Kyle (Dustin James Ashley). Codziennie rano jeżdżą oni do miejscowej fabryki lalek, gdzie oboje są zatrudnieni. Tych dwoje łączy przed wszystkim poczucie beznadziei i wyobcowania. Pewnego dnia w ich fabryce rozpoczyna pracę młoda i ładna Rose (Misty Wilkins) wychowująca samotnie córeczkę Jesse. Między dziewczyną a Kylem rodzi się wzajemna fascynacja. Kiedy Martha dowiaduje się o randkach dwojga przyjaciół, staje się zazdrosna. Tymczasem na jednej ze schadzek Rose okrada swego nowego znajomego z oszczędności. Niebawem Martha jest świadkiem gwałtownej kłótni dziewczyny z jej byłym partnerem, Jake'em (K. Smith), który nieoczekiwanie pojawił się w mieście. Nazajutrz zostają znalezione zwłoki uduszonej Rose. Śledztwo w sprawie tajemniczego zabójstwa prowadzi detektyw Don Taylor (Decker Moody). Wśród podejrzanych są: Jake, Kyle i Martha... W oryginalnym obrazie twórcy takich filmów, jak "Erin Brockovich" i "Traffic", brak zawodowych aktorów.

voleon

Oglądałam jednym okiem i teraz nie wiem kto zabił... Martha?

ocenił(a) film na 4
ulania

Tak

Greenpike

A o co chodziło w tej scenie, kiedy ona patrzy przez okno i mówi: O, Boże. Co sobie wtedy uświadomiła? I potem jest jeszcze kilka scen z tym chłopakiem... Hmm...

ocenił(a) film na 4
ulania

Ta scena jest dość dziwna, mogłoby się wydawać, że dopiero uświadomiła sobie to co zrobiła albo wagę tego czynu. Końcówka to już powrót do codzienności, do szarego życia.

Greenpike

Pewnie tak było, a ja się niepotrzebnie doszukuję drugiego dna:) DZięki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones