PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651613}

Babcia Gandzia

Paulette
6,7 43 654
oceny
6,7 10 1 43654
5,2 9
ocen krytyków
Babcia Gandzia
powrót do forum filmu Babcia Gandzia

Polski tytuł

ocenił(a) film na 7

błagam... Babcia gandzia? Jak mam teraz zaprosić kogoś do kina nie robiąc z siebie idiotki? Hej, chcesz iść na "babcię
gandzię"... ?

kielbasadopasa

O_o i życie straciło sens...

kielbasadopasa

Masz taki "nietypowy" nick, a boisz się kogoś zaprosić na "Babcię Gandzię".

Savio_Dan

hehe racja,święty wpis

Savio_Dan

Dobry diss, HeHeHe

kielbasadopasa

Hej, pójdziesz z Kiełbasadopasa na "Babcię Gandzię"? ;) Btw. tytuł rewelka :P

ocenił(a) film na 9
kielbasadopasa

Masz coś z głową?

ocenił(a) film na 7
SonGoku27

Tak, jestem niezrównoważona. Jeju, wy internauci jesteście tak bardzo poważni.

ocenił(a) film na 4
kielbasadopasa

Nie pojdziesz moze na Paullete haha na co a nic.

kielbasadopasa

Raczej Ty jestes tak bardzo poważna jak my, internauci bo to Tobie przeszkadza tytuł filmu :) heheszki

Tytuł jest zajebisty, to on wlasnie zachęcił mnie do obejrzenia filmu :)

kielbasadopasa

"nie robiąc z siebie idiotki" - za późno.

ocenił(a) film na 9
kielbasadopasa

W kinach z reguły granych jest kilka lub kilkanaście tytułów - możesz wybrać coś mniej obciachowego. Ty Kiełbasosopasa, hahahahaha

kielbasadopasa

Zgadzam się z Tobą, że polski tytuł jest durny, kojarzy się z idiotyczną komedyjką, a ten film jest naprawdę fajny, ciekawy i ironiczny.

Ps.Ale zgadzam się również, że tą kiełbasą, dałaś ostro do pieca :))))

kielbasadopasa

Stanowczo przydałoby Ci się zajarać, skoro masz takie First World Problems. ;]

ocenił(a) film na 6
kielbasadopasa

Zajaraj ze znajomymi a potem im powiedz jaki masz nick na filmwebie uwierz ze wtedy będą mieli dupie tytuł filmu:-)

ocenił(a) film na 7
kielbasadopasa

Ta mieszanka zażenowania i zdziwienia na twarzy siostry, gdy przeczytała tytuł filmu na monitorze komputera (a wiele durnych tytułów się ta pojawiało) - bezcenna.
Po samym tytule skreśliłem ten film sądząc że to kolejny gniot na miarę "Epic Movie", "American Pie", czy "Dyktatora". Gdybym nie zobaczył zwiastunu, wciąż bym tak myślał.

kielbasadopasa

hm a jak mialby sie nazywac babcia Paulette, do cholery, zastanow sie facet! Jest o wiele lepszy tytuł bo wiadomo czego sie po nim spodziewac a po nazwaniu filmu Paulette czy babcia Paulette myslisz ze zainteresowal wiecej osob po przeczytaniu samego tytułu?!

ocenił(a) film na 7
GalaQXus

może "Diler Seniorka"? :)

użytkownik usunięty
kielbasadopasa

Niby tak, ale Paulette też nie brzmi dobrze w kontekście komedii o rozbrajających założeniach. Po Babci Gandzi przynajmniej wiadomo że będzie beka

ocenił(a) film na 7
kielbasadopasa

Gdybys miała dystans do siebie i osoby które znasz to nie miałabyś takiego "problemu" choc nie wiem czy w ogóle jest sens nazywac cos takiego problemen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones