PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33997}

Balzac i Mała Chinka

Xiao cai feng
7,3 1 856
ocen
7,3 10 1 1856
Balzac i Mała Chinka
powrót do forum filmu Balzac i Mała Chinka

Czekam na premierę w Polsce

użytkownik usunięty

Już w sumie całą informację zawarłam w temacie. Czekam kiedy w końcu na ekrany kin wejdzie "Balzac i mała chinka" i nie mogę się doczekać! W końcu od francuskiej premiery minęło już 19 dni!!! Mogliby chociaż w kinach zapowiedzieć, że niedługo wejdzie "Balzac..." Mam nadzieję, że będzie tak dobry jak książka i odda jej niesamowitą, cudowną atmosferę :D Może ma ktoś informacje, kiedy to w końcu będę mogła zobaczyć w kinie???????

6 czerwca
Polska premiera tego filmu była 06 czerwca 2003.

użytkownik usunięty
gonia

no nie całkiem
Może i była, ale w repertuarze kin we Wrocławiu do dzisiaj tego nie moge znaleźć!! Dlatego się pytam!! Idę i się zapytam dzisiaj w kinach czy to grają!!

data premiery
Spokojnie! Pytałaś o premierę w Polsce data premiery jest podana w info o filmie i jest to 6 czerwca. A to kiedy będą ten film grali we wrocławskich kinach to juz inna sprawa. Wydaje mi się, że jest bardzo mało kopii z tym filmem i dlatego pewnie trzeba będzie poczekać zanim do nas dotrze (u mnie też nigdzie w pobliżu nie ma) jeśli w ogóle się pojawi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones