PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4044}
6,9 783
oceny
6,9 10 1 783
Bandolero
powrót do forum filmu Bandolero!

EXXXTRAAA!!!

ocenił(a) film na 8

świetny film! bardzo ciekawa fabuła, zaskakujące zakończenie, James Stewart przechodzi tu samego siebie! trzeba też zwrócić uwagę na kapitalną muzykę:) polecam bardzo gorąco!!!:)

ocenił(a) film na 9
maciejao

Popieram przedmówcę i dodam że muzykę robił Jerry Goldshith - pan który również robił muzykę min dla 3 części Rambo! Da się wyczuć(szczególnie na końcu) podobieństwo muzyczne pomiędzy tymi filmami :) Aż dziwne że tak mało ludzi widziało ten film...

tomaszeksqn

Bo to trzeba się wychować na takich filmach. Telewizja obecnie rzadko puszcza takie filmy a młodzież tego nie zapożyczy z internetu bo za mało grafiki komputerowej:). A western dobry. Oglądałem go już kiedyś wiele lat temu.

ocenił(a) film na 8
maciejao

film świetny, jeden z lepszych westernów jakie widziałam, Jimmy Stewart był genialny ale moją największą uwagę przyciągał jak zawsze Dean Martin :)

ocenił(a) film na 5
maciejao

Spojler.
A co takiego zaskakującego w zakończeniu? To, że Meksykańcy odpuścili po śmierci szefa, chociaż zostało już tylko trzech sprawnych obrońców? Trudno się dziwić, przecież to kompletni idioci. Szturmować w debilny sposób miasteczko zamiast wykończyć wszystkich po drodze... I po co ten szturm, żeby zdobyć kilka koni i ubrania zabitych?
A może coś niby jest zaskakującego w tym, że obaj bracia giną? Fakt, że w 1968 nie było już obowiązkowe, że każdy bandyta musi źle skończyć. Ale nadal bardzo mile widziane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones