PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4044}
6,9 784
oceny
6,9 10 1 784
Bandolero
powrót do forum filmu Bandolero!

Film - w ramach swego gatunku - uważam za dobry, pozbawiony wielu (szkoda, że nie wszystkich!) oklepanych standardów scenariuszowych i z dobrymi aktorami. Ogląda się (przynajmniej miejscami) z przyjemnością. Byłby nawet bardzo dobry, gdyby nie ta snująca się pomiędzy kowbojami niewiasta. Wśród przekonywająco przedstawionego skwaru pustyni, ociekających potem, zarośniętych i brudnych mężczyzn w przepoconych ubraniach, pojawia się od czasu do czasu kobiecina ze świeżutko umytą (ciekawe tylko w czym...), wytapirowaną i wylakierowaną szopą włosów na głowie, przypominającą z daleka jeden z gatunków małp (niestety, nie pamiętam, jak się nazywa ten gatunek), z nienagannie wymalowanymi usteczkami, z makijażem na twarzy, którego nie powstydziłyby się obecne gwiazdy telewizyjnych studiów, trzepocząca baaardzo długimi rzęskami i błyskająca wycienionymi pod kolor powieczkami tak zajadle, że ich stukot słyszałem w kuchni robiąc herbatę, oraz - w zawsze odprasowanym - gustownym, czystym wdzianku. Tak, nie mylicie się! To Raquel Welch - mierna aktorka, który cały swój skromny talent aktorski ulokowała w o wiele bardzie utalentowanym, imponującym biuście, podnosząc swoje aktorskie notowania wśród napalonej, męskiej połowie widzów. Ilekroć pojawiała się na ekranie, natychmiast siadała - tak pieczołowicie zbudowana - atmosfera napięcia wśród bandy rzezimieszków oraz - wspomniany wyżej - sugestywnie i z talentem odtworzony pustynny skwar, jako główna sceneria filmowej akcji. Jakaż szkoda! Film polecam, bo jest po prostu dobrze zrobiony, ale przy scenach z Raquel Welch polecam pozostawić tylko głos... :-)

karakrytyka

"prawie dobry ale byłby bardzo dobry"
jak reksia kocham przechodzisz samego siebie!

ocenił(a) film na 7
tisoc

:-)

tisoc

tisoc, ty jesteś tak przechodzony obok siebie, że własny cień za tobą nie nadąża

tisoc

nie, nie, nie, nie patrz, bo tisoc przechodzi.

Shadow_dawnego_ggggggg

Twarze tisoca powinny być zakazane. W filmie ,,Desperado" jest coś o ,,zakazanych mo...ach"

Shadow_dawnego_ggggggg

ja jak każdy mam tylko jedną twarz, a jeśli myślisz że uda ci się mnie wciągnąć w twój ukochany troling to nie wiesz nawet jak bardzo się mylisz.....

tisoc

Co mi tu pleciesz ile masz twarzy? Jeszcze tego tylko brakowało abyś miał dwie twarze. Byłyby dwie ,,zakazane mo..y". Z jedną mamy utrapienie, a co dopiero z dwiema.

Shadow_dawnego_ggggggg

to teraz już występujesz w liczbie mnogiej...
hmmm współczuję...
ale mam dla ciebie radę nie czytaj moich wypowiedzi i najlepiej omijaj je szerokim łukiem.

tisoc

o czym ty tisoc bredzisz? Bo nie rozumiem. Napisałem: ,,Z jedną mamy utrapienie" mająć na myśli filmwebiczów.

Shadow_dawnego_ggggggg

ja też jestem "filmwebiczem" miałeś też mnie na myśli?
wiesz najlepiej jak będziesz wypowiadał się li tylko we własnym imieniu, bo zapewniam cię są tłumy ludzi min. tu na filmwebie, którzy kategorycznie nie życzyli by sobie żeby mówił w ich imieniu, tudzież za nich.

tisoc

ale przynajmniej znajdzie się jeden oprócz mnie, i to już wystarczy abym pisał w liczbie mnogiej.

tisoc

Dobra, tisoc, wygrałeś. Dam ci spokój, ty nie musisz robić tego samego w stosunku do mnie. Nawet cię przeproszę. Tylko wyjaśnij mi jedno: skoro masz jedną twarz to jakim cudem jest to twarz Zdzisława Maklakiewicza? Ukradłeś mu czy co? Bo bardzo mnie to interesuję. Nawet fotografa miałeś tego samego.
P.S. Ja Cień dawnego, wielkiego ggggggg wypowiadam się w imieniu swoich a więc ludzi obiektywnych, prawdomównych, miłych, sympatycznych, którzy nie znoszą poprawności politycznej.

Shadow_dawnego_ggggggg

twarz a awatar to dwie różne rzeczy.....

tisoc

Zaraz, zaraz tisoc. Więc mam rozumieć, że znasz ludzi, którzy mają ,,dwie" twarze! A może trzy.
Wszystko poukładane pod kopułą?
Mógłbyś mi ich wskazać? Poza Mikołajem Cage i Johnem Travoltą oczywiście.

Shadow_dawnego_ggggggg

człowiek ma zawsze jedną twarz, a awatar to reprezentacja uczestników światów wirtualnych i służy łatwemu rozpoznawaniu ich zarejestrowanych uczestnikówDotyczy zarówno rzeczywistych ludzi uczestniczących za ich pomocą w tych światach, jak i postaci generowanych przez nich. Awatar więc przyjmuje rozmaite formy bo użytkownicy mogą nadać awatarowi – swojemu wirtualnemu wizerunkowi – imię i nazwisko lub nick oraz modelować ich wygląd, wybierając m.in. kolor włosów, fryzurę, kolor oczu, wzrost, wagę, sylwetkę, ubranie, etc.
naprawdę nie trzeba wiele, wystarczy TYLKO wpisać słowo, którego się nie rozumie w pierwszej lepszej wyszukiwarce i życie stanie się dla ciebie łatwiejsze....
pokazałeś że rozumiesz to co czytasz na minimalnym poziomie więc sobie poradzisz, wierzę w ciebie! bo ja naprawdę nie mam czasu ani ochoty wyjaśniać ci banalnych oczywistości, których nie rozumiesz...

tisoc

pokaz swoja prawdziwą twarz tisoku, bo ja - choć w kominiarce - to ja na tym awatarze.

Shadow_dawnego_ggggggg

nie chowaj się za Maklakiewiczem

Shadow_dawnego_ggggggg

nie mam takiej potrzeby

tisoc

Ostatnie pytanie. Odpowiedź w systemie 0-1.
0-nie
1-tak
Masz na imię Emil?

tisoc

oj lewaki, lewaki, dla was człowiek którzy nie popiera LGBT od razu jest śmieszny, szalony, jest po prostu ,,komikiem"
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/dwa-hotele-w-dublinie-w-ciagu-doby-odwoluja-wys tep-wojciecha-cejrowskiego/72k08w6

tisoc

potrzeby to ty załatwiaj w ubikacji

Shadow_dawnego_ggggggg

o przepraszam, tu jest zdjęcie:
https://gloswielkopolski.pl/poznan-ekshibicjonista-w-kominiarce-grasuje-na-strze szynie-prawdopodobnie-porusza-sie-rowerem/ar/c1-14394775

tisoc



Jakiś zboczeniec grasuje w okolicach Poznania. Jeszcze pomyślą że to ja.

https://wiadomosci.wp.pl/poznan-ekshibicjonista-od-czterech-...

A mnie się wydaje że to ty, tisoczku. Czy ty aby przypadkiem nie chcesz mnie wrobić????
Może to ty wdziałeś kominiarkę, sciągłeś gacie i w stroju Adama hasasz sobie po lasach.
Przyznaj się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones