PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=354337}

Bazyliszek - król węży

Basilisk: The Serpent King
3,0 827
ocen
3,0 10 1 827
Bazyliszek król węży
powrót do forum filmu Bazyliszek - król węży

Film ma wszystko, czego potrzebuje dobre dzieło klasy Z - wielki potwór, masa wyśmienicie wyszkolonych żołnierzy, absurdalny humor i niesamowicie wyszukana potyczka finałowa. W tle przewija się też pewna miska z nachosami. Jeśli ze strachu przed wężami nie drętwiejecie jak manekin, zapraszamy na wspólny seans już w poniedziałek 11.02 o 20! :)

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Obowiązkowa paczka nachosów dla pełnej integracji z ekranem :)

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

O ile mnie pamięć nie zawodzi, to animacja samego potwora była całkiem niezła (coś na poziomie filmu Przebudzenia bestii). W każdym razie, niestety, drugi raz nie podołam seansu z Bazyliszkiem, bo dosłownie zamienię się w kamień. Że tak powiem "film na raz". : p

KinoManiack

Tak, stwór był wykonany całkiem nieźle. Ale świetnie to ująłeś ;D

Valdoraptor23

Kurde,Harrego Pottera trzeba wezwać!

Valdoraptor23

Mam jednocześnie dobrą i złą wiadomość - film jest tak DOBRZE wykonany,że przynależy chyba raczej do klasy C niż Z.

jporuba

Zwłaszcza to realistyczne zakonczenie ;P I zrywanie sukienek ;P

Valdoraptor23

Zakończenia jeszcze nie oglądałem :)

jporuba

Ach, to wiele tłumaczy ;)

Valdoraptor23

ja nie wiem dlaczego ten program tak gnębi swoich widzów...
horrory o potworach i dziwnie zmutowanych bestiach...

negativaa

A są jakieś nie dziwnie zmutowane bestie? :D

Mnie on nie gnębi, gdyby telewizor mnie gnębił to bym go wyłączył. Problemy zaczęłyby się gdyby mimo to nadal mnie gnębił xD

negativaa

Gdyby nikomu się to nie podobało,nie puszczałby ich co poniedziałek ;)

ocenił(a) film na 2
jporuba

Bądź co bądź jest to chyba jedyny telewizyjny cykl tematyczny, który posiada na tym portalu fanklub. ^^

Valdoraptor23

Znalazłam Was przypadkiem....
Czytałam z wypiekami na twarzy....
Specjalnie założyłam konto byle tylko wstąpić do Poniedziałkowego Fanklubu Pulsu. Już wpłacam 2,40 + VAT, składam podanie i czekam, niecierpliwie zacierając ręce, czy zdążę przed dzisiejszym seansem ;)

ophrys

Oficjalnie akceptuję podanie nowej Klubowiczki ;) Witamy i zachęcamy do polubienia strony Fanklubu klasy Z na Fb (chyba że to już masz z głowy), bardzo mi miło. Proszę sobie wybrać miejsce, wszak sala jeszcze świeci pustkami :)

Valdoraptor23

O, dziękuję za przyjęcie :D
Na Fb już polubiłam tydzień temu, miejsce zajęte, piwo i popcorn przygotowane, seans zbliża się jak Yeti wielkimi krokami....
Najgorzej, że komentarzy mam na razie mało :(

ophrys

Każdy kiedyś zaczynał. Już niedługo emisja Dwugłowego rekina - tam dopiero posypią się komentarze, gwarantuję :D

Valdoraptor23

E,Dwugłowy rekin to kanapeczka z serem przy sztejku jakim jest Megashark vs. Giant Octopus :D

jporuba

O a tego dzieła jeszcze nie widziałem - ale ostatnio mam traumę na Vs. z Megasharkiem w roli głównej i ciągle nie mogę się zebrać na obejrzenie xD

Valdoraptor23

Obejrzałem scenę,w której Megashark łapie samolot na wysokości 10 km - i to wystarczy ;_;

ophrys

Zaiste nie wiem, skąd wzięła się kwota 2,40 + VAT. Chciałbym uprzejmie poinformować, że opłata za pełne członkostwo w Klubie wynosi obecnie 2,50 + VAT (23%). Niestety nie możemy pozwolić sobie na manko w kwocie 0,10 zł od osoby, gdyż zaburzyło by to w dosyć niepokojącym stopniu cash-flow Klubu. Prosimy o pilne uregulowanie opłaty o zaległe 0,10 zł.

Podpisano:
Nudny księgowy

ipsilon

co sie dzieje z tymi wpisowymi potem? :D

Samarrita

Było wyjaśnione przeze mnie ostatnio :)

Valdoraptor23

a, racja :D ach, to moje roztargnienie ostatnio :P

Valdoraptor23

Z tego co się zdążyłam zorientować, to coś musi spłynąć dla księgowego ;)
Niestety u mnie chwilowo z tym 0,10 zł, jak z komentarzami. Zaraz nie będzie :D

Samarrita

Yyyy...o tam, tam !! Na gałęzi siedzi, jaka piękna sroczka !!!

ipsilon

;P <dokuczacz>

PS. A wiesz, ze sroki slyna z tego, ze lubia sobie przywlaszczac rozne wartosciowe i blyszczace rzeczy? wiec ciekawe, ze wlasnie na sroczke zwrociles uwage xDD

Samarrita

Zwykłe nadużycie, nadinterpretacja faktów - nic więcej ! Zbieg okoliczności i tyle...phi !

Samarrita

A to że sroka to po łacinie Pica pica, to niby przypadek? Turururururururururuuu xD

Valdoraptor23

Nadużyłeś drastycznie liter "r" oraz "u" - opłata karna wynosi 2,50 zł + VAT (23%). Płatne na poczcie lub w najbliższym wpłatomacie.

ipsilon

To tak stała kwota że powinieneś wynaleźć dla niej walutę, której 2,50zł będzie podstawową jednostką monetarną :P

Valdoraptor23

Za trudne na dzisiejszy wieczór: po abdykacji Benedykta mam mętlik w głowie !

Valdoraptor23

Czy są jeszcze wolne miejsca ?! Miałem mieć dziś wieczorem posiedzenie Rady Nadzorczej, lecz ze względu na film nie wiem, czy nie zrezygnować z dzisiejszego posiedzenia...

Właściwie mam dwa pytania. Nie, jedno: czy są sceny ?

ipsilon

No jak dla stałego członka miałoby nie być miejsca? :)

Sceny hmm. Będzie scena zerwania ubrania z pewnej pani ;>

Valdoraptor23

FACECI...... ;PP

Samarrita

Ja tylko kulturalnie informuję Pana Ipsilona o interesujących go aspektach filmu ;P

Valdoraptor23

alez naturalnie... w koncu szef musi wiedziec o kazdym walorze filmu, na ktory zbiera ekipe ;PP

Samarrita

Faceci, faceci ! To my wywołujemy wojny, to my zostajemy papieżami !! A co ! Samce góra ! NIECH ŻYJĄ !!

ipsilon

I my przestajemy być papieżami!

Valdoraptor23

xD chyba wlasnie zdradziles swoj meski rod tym stwierdzeniem... gdzie solidarnosc?! :D

Samarrita

Dla mnie od dziś jest poza nawiasem męskiej społeczności...

Valdoraptor23

ZACZĘŁO SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ipsilon

WASABI WASABI XD

Valdoraptor23

Obsikał i zamroził okiem cyklopa !!! Bestia....!

ipsilon

jakie ma szafirowe oczka i lazurowy pylek xD

Samarrita

Oko meduzy !!! Laska z piekła rodem !

ipsilon

Czemu on sobie grzebie w spodniach...?

ipsilon

Ten Arab tak recytował swoją linijke z pamięci, że aż się zapowietrzył xD

Valdoraptor23

Pojawia się blondyna - naukowiec ;) !!!

Valdoraptor23

Tłumaczcie, nie ufam lektorowi !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones