PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4102}

Beksa

Cry-Baby
7,0 33 767
ocen
7,0 10 1 33767
7,0 7
ocen krytyków
Beksa
powrót do forum filmu Beksa

...Depp. Chyba w żadnym filmie nie wygląda piękniej.

ocenił(a) film na 9
tournesol

Z tym się zgadzam...
Uwielbiam jego postać jako Morta Rainy... Jest ona najlepsza ( i w ogóle naj)!

antonoowka

zdarza się taki 1/1000, idealny pod każdym względem.. ja sama autentycznie zastanawiam się czasem, jak ktoś taki może istnieć.. nad jego idealnością można się rozpływać i pisać o niej w nieskończoność... + właśnie przeczytałam od nowa cały temat i umieram ze śmiechu, niewiarygodne, co w nim jest takiego przyciągającego? XD

louisvuitton

Przed chwilą zrobiłam dokładnie to samo, włącznie z umieraniem ze śmiechu :)

ocenił(a) film na 9
antonoowka

zgadzam się w 100 %, jeden z pierwszych kadrów filmu, kiedy po policzku spływa mu łza - bezcenny :)

NAnn120

Tak! Aż dreszcze przechodzą po plecach :)

użytkownik usunięty
antonoowka

A moim zdaniem w tym filmie wygląda okropnie. Mnie się podoba w 'Sweeney Todd'.

ocenił(a) film na 8
antonoowka

E tam. On zawsze wygląda pięknie. Chociaż w tym filmie jakoś chyba najmniej mi się podobał ( znaczy i tak jest boooski, ale bywało lepiej, dużo lepiej ) Don Juan ... tamtą odsłonę Deppa pokochałam. No i Edward Nożycoręki. To chyba po tym filmie zaczęłam się uważać " wielką fanką " . Pokochałam go po prostu :)

antonoowka

Ojj zgadzam się. Aż musiałam umieścić jego zdjęcie na profilowym! Jest przecudowny! Podobnie jak w m.in. Don Juan DeMarco, Arizona Dream, Czekolada(!).

kinga_j

O tak, dziwne, że nikt o tym wcześniej nie wspomniał - w "Czekoladzie" jest rewelacyjny, chociaż w inny sposób niż w "Beksie" - bardziej męski i.... melancholijny? Och, mogłabym go opiewać godzinami :D

ocenił(a) film na 8
antonoowka

W sumie jeszcze nikt o tym nie wspomniał, ale w "Jeźdźcu bez głowy" też wygląda świetnie :D.

gacia1990

Super film i idealnie dobrani aktorzy. Nic dodać nic ująć. Polecam!

ocenił(a) film na 10
antonoowka

"...Depp. Chyba w żadnym filmie nie wygląda piękniej." popieram w 100%

ocenił(a) film na 8
eccitare

cudowny Depp, cudowna muzyka

ocenił(a) film na 7
antonoowka

jak dla mnie film warty obejrzenia głównie dzięki Deppowi ;-) owszem, nigdzie nie wygląda piękniej... ;-) jak dla mnie właściwie ratuje tę farsę, ale film ogólnie taki lekki i na zabicie czasu nie wymagające myślenia i dla nacieszenia oczu Deppem. W sumie to średnio polecam

ocenił(a) film na 9
antonoowka

A 'Benny & Joon'? Tam jest bardzo uroczy ;3

imNOTalone

A i owszem, ten film oglądałam później niż "Beksę" i przyznam, że miałam dylemat gdzie jest piękniejszy.
Ale chyba jednak początkowa scena z "Beksy" pobija wszystko, co widziałam z Deppem ;-)

ocenił(a) film na 10
antonoowka

Moja też "najulubieńsza" :)

Tigercub

no ja po prostu oglądając Bekse nie mogłam oderwać oczu od monitora... On tu jest po prostu FENOMENALNY ...Ja 20 letnia dziewczyna lece na niego jak nastolatka :D te miny ,spojrzenia..cudo ...Brak słów :D a scena gdy uczy całować Alison jest obłędna :D

antonoowka

Najszczersza prawda, gdyby nie on dałabym 1 :P

ocenił(a) film na 8
antonoowka

a w "Nożycorękim?" a w "Czekoladzie"? Zawsze jest cudowny! :)

antonoowka

Zgadzam się *.* Depp jest cudowny w tym filmie. Szkoda tylko, że w tym filmie jeszcze nie śpiewał sam ;/ Jego głos w filmie "Sweeney Todd" był naprawdę niesamowity ^^

antonoowka

Dokładnie tak, nie mogę się napatrzeć! ;)

ocenił(a) film na 8
antonoowka

ano, szkoda ze później się zgejowacił :c

antonoowka

e tam. dla mnie najpiękniej wyglądał jako Edward Nożycoręki :3

ocenił(a) film na 9
antonoowka

a ja myślałem ze nie podejdzie mi ten film jak go wybierałem a jednak ryzyko i dobre forum
sie opłaca

ocenił(a) film na 9
antonoowka

Nie zgadzam się! Jest wiele filmów, w których Johnny wygląda niesamowicie....

ocenił(a) film na 8
antonoowka

Racja to mój ulubiony aktor jest najlepszy

ocenił(a) film na 3
misiek75923gmail

A mnie nie pociąga Johnny Depp. Wyłączyłam Cry Baby po 45 min. Poza tym ta jego gęsta sztuczna łza jest obleśna. Zgadzam się jednak z tym, że w tym filmie wygląda chyba najlepiej. Przejrzałam parę jego zdjęć i to po prostu nie mój typ. Jego oczy nie wydają mi się obłędne i ma dziwną króliczą wargę. Na żywo pewnie nadrabia urokiem osobistym ;) Dla mnie ideałem jest Brad Pitt, szczególnie w Fight Club.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones