PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35117}
7,3 3 973
oceny
7,3 10 1 3973
7,5 22
oceny krytyków
Benny's Video
powrót do forum filmu Benny's Video

Gratuluję opisu filmu

ocenił(a) film na 9

Szkoda tylko,że tym krótkim opisem ale jakże treściwym została prawie w całości zdradzona
fabuła.Film świetny ale pod warunkiem, że nie wiemy co się wydarzy a tutaj niestety ktoś się nie
popisał. Raz jeszcze gratuluję.

ocenił(a) film na 8
Bokciu

(nie) wiem z jakiegoz powodu ten 'bezbledny opis sobie tutaj trwa; spojler, nie umie rowniez pisac . Film miazga, mr. Haneke uwelbiam

ocenił(a) film na 9
karzyna9

Siódmy kontynent widziałaś?

użytkownik usunięty
Bokciu

Opisów nie należy czytać przed oglądnięciem filmu :) Bardzo często można trafić tu na coś równie genialnego jak w przypadku Benny's Video ;)

ocenił(a) film na 9

Opis powinien zarysować nam tylko to o czym traktuje film, np.czy jest o mafii,polityce,mordobicu,opwiastce miłosnej czy też np.o seksie analnym a nie zdradzać większość fabuły i najważniejsze wątki. Lubię przed obejrzeniem filmu przeczytać dwa zdania o nim bo przynajmniej wiem czy w ogóle się za niego zabierać.

Bokciu

No to moja przygoda z tym filmem zakończyła się na przeczytaniu opisu [*] xD

ocenił(a) film na 9
Ultor

Też mi jest przykro....:)

Bokciu

... a tak szczerze, to napisałem to raczej w celach humorystycznych ;) Kiedy już trafiam na spoiler, skupiam się bardziej na sposobie w jaki reżyser to przedstawił. A wiem, że Haneke ma nietuzinkowe podejście do reżyserii, więc raczej skuszę się na jego film :D

ocenił(a) film na 9
Ultor

Koniecznie :)

Bokciu

Miałam zamiar go obejrzeć. I jakkolwiek to zazwyczaj w komentarzach natykam się na spoilery (dlatego ich nie czytam przed seansem), ten jeden raz żałuję, że nie rzuciłam na nie okiem przed zapoznaniem się z opisem. Ale skąd człowiek może wiedzieć. No cóż, żałuję i również jestem zirytowana.

ocenił(a) film na 9
MsChocolate_2

Cóż Ci mam rzec dziewczyno...możemy tylko ubolewać ,że jakiś idiota który najprawdopodobniej nie czuje klimatu tego filmu ,postanowił "umilić" seans większości zainteresowanych. Dobrze ,że aby opis "Siódmego kontynentu" nie został powierzony jego inteligencji i zamieszczony został przez kogoś zdecydowanie przewyższającym go w tej kwestii.;)

Bokciu

Takie życie. Nie wszyscy na Filmwebie są życzliwi. Niektórym najwyraźniej sprawia przyjemność psucie zabawy innym użytkownikom. ^^

Bokciu

Głupoty się nie gratuluje (nawet ironicznie) - głupoty się współczuje...

ocenił(a) film na 8
Bokciu

Czy można to gdzieś zgłosić? :D Miałam to szczęście widzieć film na festiwalu, ale za każdym razem, kiedy go polecam obawiam się, że osoba jednak na opis trafi...

ocenił(a) film na 9
Ada902

Już zostało zgłoszone, ale najwidoczniej nikt się tym nie przejął. Gdy ja polecam, z góry zaznaczam aby absolutnie nie czytać opisu z FW.

użytkownik usunięty
Bokciu

Lata minęły i opis zmieniony :)

ocenił(a) film na 9

No faktycznie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones