PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8161}

Bez odwrotu

No Retreat, No Surrender
6,6 6 265
ocen
6,6 10 1 6265
3,0 4
oceny krytyków
Bez odwrotu
powrót do forum filmu Bez odwrotu

Dno !

ocenił(a) film na 1

Dno ... jak ktoś może dać 10 takiej kupie .....?

darkaeon

kupa to jesteś Ty nie wychowałeś się widocznie na takich filmach więc co możesz wiedzieć na ten temat

darkaeon

Ja zasrańcu

ocenił(a) film na 1
smulzs7

Radzę poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem.

ocenił(a) film na 8
darkaeon

DNO ...czlyli spod morza, i jak mozna cos dac filmowi? 10? ...KUPIE? Chyba ze chcesz cos kupic ,aaaa film chcialbys za dyche? Czy takiej KUPIE z kibla? Radze pocwiczyc pisanie ze zrozumieniem.

ocenił(a) film na 1
weronikax25

Blondi rozgrzałaś swój umysł do maximum zapewne pisząc tą odpowiedz. Polecam słownik współczesnego języka polskiego, gdzie możesz sprawdzić w jakim kontekście użyłem ww słów. Dowiesz się tam ciekawych rzeczy , które mogą przydać ci się w życiu. Na przykład , że wyrazu "dno" użyłem w przenośni , jako "coś bezwartościowego"

ocenił(a) film na 1
darkaeon

Odpisz koniecznie ,czy lektura słownika dała ci szersze spojrzenie na moje pytanie. Pozdrawiam gorąco...(gorąco w znaczeniu, serdecznie).

darkaeon

A Ty nie wyczułeś sarkazmu co czyni z Ciebie niezbyt rozumnego człowieka :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
bartez13_17

Oczywiście że wyczułem i sarkazmem odpowiedziałem, nie wierzę że jesteś aż tak nierozgarnięty żeby posądzić mnie o odsyłanie do słowników.

darkaeon

Po co się tutaj wypowiadasz skoro w ogóle nie gustujesz w takich filmach? Nawet mam wątpliwości czy w ogóle oglądałeś "Bez odwrotu". Jeśli nie lubię komedii romantycznych to mam szukać każdej po kolei i dawać 1? Weź się trochę zastanów, bo zarówno twoje postępowanie jak i ta wypowiedź są na bardzo niskim poziomie, a niby jesteś miłośnikiem ambitnego kina...

ocenił(a) film na 1
Michal_1987

Oglądałem, oglądałem! Nawet specjalnie bym się nie wypowiadał, ale zwyczajnie wystawił ocenę i opuścił stronę. Tylko zajrzałem w komentarze oraz oceny. Ja jedynkę dawałem tylko w paru przypadkach - gdy film wywołał u mnie irytację. Nie pamiętam co było jej powodem akurat w wyżej ocenionym tytule - może to Van Damme i jego tragiczne aktorstwo (nic dziwnego że jedyną nagrodę którą dostał to złota malina).

darkaeon

To chciałbym Cię tylko poinformować, że trochę kina kopanego się naoglądałem i jest cała masa produkcji, które do tej się nijak nie umywają, a jednak według Ciebie stoją na tym samym najniższym poziomie. Rozumiem, że Van Damme'a nie wszyscy trawią i to może spowodować niższą ocenę, ale przecież tutaj walki są na dobrym poziomie, sama fabuła też mi się bardzo podobała, a do tego dochodzi fajna ścieżka dźwiękowa z lat 80 z całym ich klimatem, przypominają się czasy kaset VHS. To tyle w tym temacie.

darkaeon

Jak można być tobą?? Musi być przesrane...

ocenił(a) film na 1
TorcidaTiger

Nawet nie jesteś w stanie sobie wyobrazić jak bardzo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones