PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8161}

Bez odwrotu

No Retreat, No Surrender
6,6 6 267
ocen
6,6 10 1 6267
3,0 4
oceny krytyków
Bez odwrotu
powrót do forum filmu Bez odwrotu

Dziś już słaby

użytkownik usunięty

Bardzo słaba gra aktorska, durny scenariusz no i podrabiany Bruce Lee jak można!

Są znakomite filmy z Van Damme jak Quest czy Legionista ale tutaj robił miny jak małpiszon a jego rywale zachowywali się na ringu jak cyrkowcy a nie jak wojownicy.

Wolę Krwawy sport gdzie mogę zobaczyć znacznie lepszy film.

ocenił(a) film na 9

Nie taki słaby. Ma w sobie coś magicznego. Jest zrobiony w konwencji filmu młodzieżowego, ale walki są naprawdę świetne. Chodzi mi o Van Damma i Kurta McKinneya. Jean powala wczuciem się w rolę. Całkiem jak Andriej z Czarnego Orła ;) Ja ten film uwielbiam za scenę szpagatu Van Damma na ringu. Kwintesencja sztuk walki. Ta scena i scena ze szpagatem z Cyborga to wg. mnie dwie, oj sorry jeszcze dorzucę scenę na beczkach z Czarnego Orła, to trzy sceny ze szpagatem, które uważam za najważniejsze sceny szpagatowe Van Damma. Reszta zawodników to rzeczywiście śmiech na sali :D Podrabiany Bruce Lee to nie do końca, aż taka tandeta. Nie zapominaj, że to on był Brucem w Grze śmierci i w Tower of death, czyli Grze śmierci 2. Jego umiejętności są nad wyraz szczególne. Też dla niego pośmiertny szacunek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones