PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8161}

Bez odwrotu

No Retreat, No Surrender
6,6 6 267
ocen
6,6 10 1 6267
3,0 4
oceny krytyków
Bez odwrotu
powrót do forum filmu Bez odwrotu

Klasyk

ocenił(a) film na 10

Kultowy film z lat dzieciństwa aż do tej pory potrafię obejrzeć i nie wiem czego ale każdy go nazywał KARATE TYGRYS a nie tak bez odwrotu. I pytanie zna ktoś nutki z tego filmu chodzi o tą co film się kończy czy jak bruce lee odchodzi a on sam trenuje.

jaro1900

Nazwa filmu " Karate Tiger" wyszła na rynek niemiecki i pod takim tytułem w/w film był tam znany w erze kaset VHS. Tytuł piosenki , o którą chodzi to Kevin Chalfant & Satriani " Hold on to the vision". Dobry kawałek do treningu ( sam często tego słucham). Dość ciężko trafić dobrą wersję tej nutki. Większość jest zgrywana z filmu z odgłosami aktorów itp. ale na emule powinieneś coś znaleść.

ocenił(a) film na 8
hubi400

Wspomniany utwór "Hold on to the vision" nie pojawił się na żadnej wersji ścieżki dźwiękowej. Do czasu, kilka lat temu wyszło wznowienie soundtracku i wyżej wspomniany numer znalazł się tam w kilku różnych wersjach ;)

użytkownik usunięty
jaro1900

tez go mialem z takim tytulem karate tygrys
swoja droga dosyc dziwny byl to tytul bo niby sie tam ucza karate w klubach, ale ten mecz pokazowy bardziej przypominal kickboxing, a sam glowny bohater z karate byl cienki i dopiero wymiatal jak sie podszkolil w jeet kune do ;)

Ja znowu wypożyczyłem kiedyś kickboxera i przetłumaczony został jako Karate tygrys 3 :D

jaro1900

http://www.youtube.com/watch?v=hly_ozSu2oE

ocenił(a) film na 10
jaro1900

Ulubiony film. Niekwestionowany lider wśród filmów fabularnych. Chyba jedyny film który kocham :D Darzę go wielkim sentymentem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones