Czemu film stara się nam wmówić, że Tadek jest w tym filmie cierpiętnikiem

podczas gdy największą ofiarą w tym filmie jest jego siostra, Anka? To powinien być film o niej.

8
  • Anka robi z siebie ofiarę, ale nią nie jest. Żeby uciec od relacji ze swoim bratem, wiąże się z innym mężczyzną, w którym widzi chyba najprostsze rozwiązanie swoich życiowych problemów, zamiast iść pod górkę. Zawsze łatwiej świecić tyłkiem niż wyłamać się ze stereotypów i za osiągnąć cel dzięki ciężkiej pracy, co widać również na przykładzie Irminy.
    A Tadek nie jest cierpiętnikiem, tylko gówniarzem, złaknionym bliskości. Film zaś nie stara się nam niczego wmówić, on tylko pokazuje obraz niezdrowej miłości i jej skutki. To taka pocztówka z krainy nieszczęścia, za które nie wiadomo, kto jest odpowiedzialny.

  • A kim ty jesteś by mówić kto jest mniej czuły,ślepy i głupszy od ciebie?Chyba z siebie robisz cierpnietnika z tego co wnioskuje i uważasz że wszystko się kreci wokół czegoś takiego jak ty...utożsamiasz się z anką która zostawiła młodszego brata i puszcza sie z byle kim?Jest głupia to ma trochę ciężko ale ten młodszy brat oczywiście jest nie mądry i dostał wille z basenem... a chłopak anki okazał się księciem z bajki...

    Idź stary roczniku się zapadnij jak masz dalej lecieć w kulki ze sobą i światem... zamiast marnować dalej swoje życie.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: