PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651830}

Bezpieczna przystań

Safe Haven
7,2 77 552
oceny
7,2 10 1 77552
Bezpieczna przystań
powrót do forum filmu Bezpieczna przystań

Jak dla mnie film za bardzo odbiega od książki okrojona wersja oryginału . Postawili na ładną
parkę aktorów i ich love story .Pomineli najważniejsze wątki motyw dominacji Kevina nad Katie
powinni bardziej skupić się na tym motywie przemocy , Cała jej ucieczka też jest naciągana w
książce jest dokładnie opisane krok po kroku etapy działania i późniejszych poszukiwań męża
Katie . Nie czuje się chemii między aktorami tak jak jest to pokazane w książce moim zdaniem
fabuła jest za bardzo pozbawiona szczegółów fakt , ze nie całe 2 godziny ciężko się skupić na
wszystkim przy tak dużej liczbie detali . Nawet kolor włosów głównych bohaterów się nie
zgadza . I główna bohaterka nie jest grzechu warta u Sparksa kładziony jest nacisk na jej
niebagatelna urodę i seksapil strasznie się zawiodłam kiedy zobaczyłam aparycję tej pani i jej
marny warsztat . Bardzo aseksualna nie szczególna dziewoja

Cohota

Zgadzam się z Tobą w 100%! Dokładnie zobrazowałaś swoją wypowiedzią moje myśli ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones