PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4160}

Biali nie potrafią skakać

White Men Can't Jump
7,0 30 188
ocen
7,0 10 1 30188
6,6 8
ocen krytyków
Biali nie potrafią skakać
powrót do forum filmu Biali nie potrafią skakać

taki sredni film

ocenił(a) film na 5

nie lubie koszókówki więc dlatego mi sie nie spodobał

ocenił(a) film na 2
konrii_2

ta film beznadziejny, nie dosc ze fabuła nudna, ciagle to samo w kolko az do posrania, ten bialy glowny aktor przymulający, samym swoim wygladem mnie wku.rwia. BEZNADZIEJAAAA , oczekiwalam czegos lepszego...

ocenił(a) film na 8
siwa445

Czego się spodziewałyście, skoro nie lubicie kosza. To film typowo rozrywkowy, luźna komedyjka, ale nie dla kobiet, których w ogóle ten temat nie interesuje.

ocenił(a) film na 8
konrii_2

To po ten temat, skoro nie Twój klimat :) Szkoda zapychać neta takimi opiniami.

ocenił(a) film na 8
Bialy_Kruk

To po co*

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
konrii_2

To nie jest film o stricte koszykówce, to raczej dramat WH, który przegrywa kasę, choć obiecał swojej dziewczynie góry i chmury. A Snipes tutaj to taki cwaniaczek w czapce Colnago ( świetna do roweru ) i co z tego, że wygrywają turniej, jest za późno na powrót do kobiety! WH realizuje swoje marzenie o koszu i turnieju ale traci w efekcie swoją miłość i te "skowyrne" cycyki RP :)

Ten film ma rozerwać widza od codzienności i to właśnie robi !

konrii_2

Jak można dać filmowi "2" ze względu na to, że się nie lubi czegoś? Oceniasz film, czy sport? Każdy świadomy człowiek potrafi rozróżnić np. fabułę od konceptu. Ja nie przepadam za podróżowaniem po planetach, ale potrafię docenić dobrą fabułę we filmie sci-fi :/ Geez people grow up!
siwa - a "American Pie 6" i "Wielki Stach" są pewnie oryginalnymi filmami? Nie rozśmieszaj. Nie widziałem tego filmu, ale Wasze podejście jest co najmniej prostackie. Woody Harrelson to dość dobry aktor, ale skoro patrzysz na wygląd, nie aktorstwo to może lepiej zmienić portal na jakiś o modelach? :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
siwa445

Czy Ty potrafisz korzystać z internetu, dziecko? Spójrz na linię łączącą moją wypowiedź z postem osoby do której się odniosłem. Do ciebie było odnośnie wyglądu. Polecam oduczyć się przekleństw, sam je lubię, ale brak ci kultury. Żegnam patologię :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
siwa445

No to może tamta osoba zmieniła ocenę, lub źle spojrzałem na samą ocenę, ale fakt jest taki, że jest z tobą coś nie tak. Wyglądasz i zachowujesz się jak dziecko, więc sorry... Widać, że kultura hip hopowa zryła ci mózg. Weź się za siebie zanim obudzisz się z ręką w nocniku ha ha :D

ocenił(a) film na 2
LukeInside

Dobra bez takich mi tu, kim ty jestes zeby oceniac moj wyglad? pewnie sam wygladasz nie lepiej , moze jest cos ze mna nie tak, nie przecze ale hu.j ci do tego :)

siwa445

Ja wyglądam tak źle, że muszę wrzucać avatar z pięknem przyrody, ale wracając do filmu - jak można dać temu "2", a jakiemuś "Króliczkowi" "8"?!?

ocenił(a) film na 2
LukeInside

Juz mowilam wyzej, o gustach sie nie dyskutuje. A ty masz jakis specyficzny skoro ogladasz same gnioty...

siwa445

Jestem krytyczny po prostu. Wszystko zależy jaki sobie cel postawisz z tymi ocenami.

ocenił(a) film na 2
LukeInside

Zrozumiesz wkoncu ze mi sie ten film poprostu niepodobal?? czy dalej bedziesz bronil tak zawziecie go przed krytyką

siwa445

A gdzie ja go bronię, skoro napisałem, że go dawno nie widziałem? Po prostu masz gust jaki masz :P

ocenił(a) film na 2
LukeInside

to mam trudno :P ty tez masz jaki masz...... ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones