PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=13}

Big Lebowski

The Big Lebowski
7,4 154 433
oceny
7,4 10 1 154433
8,0 40
ocen krytyków
Big Lebowski
powrót do forum filmu Big Lebowski

Owszem ...
film jest tego przykładem na Filmweb film dostaje super noty...
a film to tylko ostrzeżenie przed polaczkami ... bo kim jest lebowski ..( w filmie)
albo jego kolega Sobczak --- tak daleko posunięty mimo że żona odeszła bardziej się czuję Żydem niż...?


Brawo USA -- obywatele Iraku czy Iranu wjeżdżają do stanów bez wizy ... śmieciarze z "Polandii" z sojusznicy z NATO ... maja dalej wizy ....

Brawo Lebowski i Sobczak "good job" ----- najważniejsze zachowany stereotyp Polaczków
za propagandę 10/10
nie ocenię tego filmu bo jest mi wstyd ... za was? za sojuszników (fakt jeszcze wtedy nie) ale wersja remastered o czymś świadczy --- ( w pod teksie) pamiętajcie jacy są Lebowski i Sobczak!

Bravo "USAŃczycy"
boże chróń nas przed idiotami co z tego filmu wynieśli inne wnioski!!! zwłaszcza w tym kraju nad Wisłą! - bo nie znam bardziej anty "polaczkowego" filmu nawet za czasów wujka Adolfiego

ocenił(a) film na 10
67arx

Przecież koleś i Walter wychodzą na dobrych ludzi... Może nierobów, może pokręconych, ale w gruncie rzeczy nie chcą nikogo skrzywdzić, są pozytywną przeciwwagą dla innych grup przedstawionych w filmie.

Nie przejmuj się tak i staraj się patrzeć trochę szerzej. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
67arx

Ty sie qrwa nie zesrales tam jak to pisales?...wypierdalaj z ta polityka od tego arcydziela synku

hatti69

to moje zdanie o tym filmie ... jakbym był też jakimś emigrantem jak ty to też by mnie ten film nie ruszył

ocenił(a) film na 9
67arx

kolejna urażona smutna ciota

ocenił(a) film na 9
67arx

i co to kuźwa znaczy "w pod teksie"??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones