PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33261}

Bitwa o Ardeny

Battle of the Bulge
6,8 5 047
ocen
6,8 10 1 5047
Bitwa o Ardeny
powrót do forum filmu Bitwa o Ardeny

Podobnych logicznych konstrukcji jest w tym filmie na pęczki. Moim faworytem jest też amerykański
oficer usiłujący z samolotu sfotografować twarz niemieckiego oficera jadącego samochodem, albo Niemcy niczym ożywione terminatory.

ocenił(a) film na 4
Remiii

Mistrzowski tytuł ;D

ocenił(a) film na 4
Remiii

dokladdnie albo tekst Savallasa w czolgu bez armaty moge ich taranowac hehe wielki kamikadze bzdury na maxa

Remiii

Widziałem już ten film chyba 10 razy ... za każdym razem po dłuższej przerwie próbuję sobie wytłumaczyć że nie jest taki zły .... ostatnio znów go oglądnąłem .... I NIESTETY JEST MARNY! Ogrom nielogiczności, nieścisłości, półprawd i nieprawd jest przytłaczający ... A tak serio czy ten film jest o operacji w Ardenach czy na jej motywach?

ocenił(a) film na 7
nikx

hi hi ...ha ha. trochę racji masz. ale faktem jest,że i Hitler i Stalin i wszyscy zainteresowani zdawali sobie sprawę,że bez paliwa(ogólniej-złóż ropy naftowej)Niemcy mają pozamiatane. więc na upartego sens jest.

nikx

To chyba jesteś masochistą skoro tyle razy oglądałeś film ,który Ci się nie podoba.

Remiii

Owszem nieścisłości i zmyśleń jest w tym filmie dużo. Ale nie inaczej jest i na współczesnych produkcjach "historycznych".

Remiii

Halo, halo, w opisie podano że to naziści a nie Niemcy, to komu wierzyć? Już się pogubiłem, już nie wiem kto przeciw komu walczył w tej wojnie.
"– Królowa została przedstawiona przywódcom przez premier May – każdy z nich reprezentuje narody alianckie biorące udział w D-Day – informuje konto tt brytyjskiej rodziny królewskiej załączając film, na którym królowa wita się z kanclerz Merkel."
https://wprawo.pl/2019/06/05/niemcy-jako-alianci-podczas-d-day-glupota-czy-swiad ome-falszowanie-historii/

użytkownik usunięty
Remiii

A najlepsze, że jak później oglądają zdjęcia Hesslera - to aparat musiał być na wysokości karoserii samochodu... ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones