PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630798}
7,5 178 839
ocen
7,5 10 1 178839
7,6 48
ocen krytyków
Blade Runner 2049
powrót do forum filmu Blade Runner 2049

Jared Letho wykreował bardzo ciekawą postać jest niezwykle krótko na ekranie a zapada w pamięć. Mogli z tej postaci spoko wykreować drugiego arcyłotra na miarę Roya z BR 1 ale totalnie tą rolę Jareda zaprzepaścili. Choćby nie wiem co on tam odwalał to był tylko w dwóch scenach i nie dostał nawet swojego zakończenia. Pałeczkę arcyłotra przejeła tutaj ta ja jego pani Android która za grosz haryzmy nie miała ot zła babka która nie kwestionuje rozkazów szefa i po trupach do celu ( nuuda ). Dziwie się że mając taką postać w filmie tak z nią postąpili : /

mordarg

to jeden z problemów tego filmu, znani odpoczątku i jednowymiarowi antagoniści

użytkownik usunięty
mordarg

To prawda. On zdecydowanie był najciekawszą postacią w tym filmie i liczyłam na to, że w następnych scenach dowiemy się o nim nieco więcej, jakie ma zamiary, coś na temat jego przeszłości, itp. A tu nic... :(

ocenił(a) film na 9
mordarg

Moim zdaniem wątek postaci Wallece'a był kiepski. Może nie motyw, a wykonanie.
Po co zrobili Wallece'a ślepym? Dodam, że nie przepadam za Leto, ale jeśli już go wybrali, to znacznie lepiej zagrałby swoim wzrokiem. Myślę, że wtedy byłby właśnie super-łotrem. Z całą swą mimiką.
A tak ta postać stała się bezpłciowa, taki tam niegroźny ślepy bogaty wizjoner... :)

Ps: no i dlaczego mikrodrony zastępujące mu wzrok były aktywne tylko czasowo (z aparatem za uchem)? Tak mu się podobała własna ślepota? :)

ocenił(a) film na 6
MajaAdamowicz

Dla mnie tam te jego 'robociki' przez które patrzył były mega upiorne i ten fakt fajnie dodawał cechy charakterystycznej tej postaci ( fakt bycia ślepym )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones