PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630798}
7,5 178 828
ocen
7,5 10 1 178828
7,6 48
ocen krytyków
Blade Runner 2049
powrót do forum filmu Blade Runner 2049

Można było całą historię znacznie sprawniej opowiedzieć. Film się strasznie dłuży. W co drugiej scenie mamy najpierw pięciosekundowy podjazd kamery, zanim zacznie się akcja. Co nam reżyser chciał przez to powiedzieć?. Że życie w postapokaliptycznym świecie jest ciężkie i widz też nie ma mieć łatwo? U mnie wywołał przede wszystkim znudzenie. Czekałem z niecierpliwością na koniec, bo nie wypadało wyjść w trakcie seansu, aby nie urazić innych widzów.

kagwo77

Ja się zdziwiłam, że to już. Nawet nie pomyślałam, że tyle czasu minęło, miałam ochotę wysiedzieć drugie tyle. W końcu film, w którym nie było ciągłego łup,łup, łup, tylko piękne, powolne prowadzenie kamery.

użytkownik usunięty
kagwo77

"zanim zacznie się akcja". Jaka akcja? Kto w ogóle mówił że to film akcji? Nawet na filmwebie pisze tylko "Sci-Fi". To jest spokojny film, w którym chodzi o scenariusz, klimat, zdięcia(!) i muzykę, a nie o elementy akcji rodem z Avengers czy Matrixów. Nie wiem czego ty oczekiwałeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones