PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743305}
4,8 22 994
oceny
4,8 10 1 22994
4,4 9
ocen krytyków
Blair Witch
powrót do forum filmu Blair Witch

Wygląd Wiedźmy

użytkownik usunięty

Dla zaciekawionych którzy na seansie zakrywali oczy kurtką :)
http: //i.imgur. com/vAigpQj.png
Spacje usunąć

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5

Czy teraz umrę w ciągu siedmiu dni?

użytkownik usunięty
Zloty_Deszcz

To nie ten film.

ocenił(a) film na 5

Wiem. Wciąż żyję.

ocenił(a) film na 3
Zloty_Deszcz

Umrzesz jeszcze za tego życia.

ocenił(a) film na 7

Simon Barrett powiedział, że to jednak nie wiedźma

ocenił(a) film na 3
Gyp

a ja juz zdazylem zafapowac do tego ;/

TheAmazingPudding

i co zyjesz jeszcze?

ocenił(a) film na 4

jakiej wiedźmy? spoiler
przecież to film o kosmicie

ocenił(a) film na 7

To raczej nie wiedźma tylko jakiś mutant z cichego wzgórza. Wiedźma wygląda tak:
https://www.google.pl/search?q=elly+kedward&biw=1920&bih=970&source=lnms&tbm=isc h&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwilwPTcztfPAhVBBSwKHa6xAZcQ_AUIBigB#imgrc=8MJBBrHsCYQIrM% 3A

ocenił(a) film na 6
ElGladiator

Zgadzam się, że to nie była wiedźma, a coś innego... stawiam na kosmitę, bo pod koniec filmu, gdy James i Lisa byli już razem zamknięci w pokoju, to przez szpary w drewnianych ścianach dostawały się niesamowicie jasne promienie światła, zupełnie jakby pochodziły z jakiegoś statku kosmicznego, czy czegoś w tym stylu, no bo jak inaczej wytłumaczyć tak wielkie wiązki światła w środku ciemnego lasu nocą? Moim zdaniem twórcy tej legendy o wiedźmie z Blair stworzyli ją specjalnie, żeby odwrócić naszą uwagę od prawdziwego zła, czyli UFO, które porywało tych wszystkich ludzi. Wtedy te wszystko dziwne zjawiska, jak wieczna ciemność, czy silne wiązki światła, można by było jakoś logiczniej wytłumaczyć, a wiedźma, którą niby była udręczona Elly Kedward, nie istnieje, a jej ofiary, które były akurat jakoś z nią powiązane, zupełnie przypadkowe.

ocenił(a) film na 6
PAT90PN

Ufo ktore zna sie na woodoo. To tez sie nie trzyma kupy. Jak dla mnie to ta wiedzma wygladala jak z filmu REC

ocenił(a) film na 7
jurasldz

Zdecydowanie cały ten film jest podobny do REC.

ocenił(a) film na 6
patryk_B

dokładnie, jedynka miała ten klimat, tu zastapili klimat straszakami i trzęsawkami

ocenił(a) film na 7
PAT90PN

Mi ta istota kojarzy się z humanoidami z Zejścia, szczególnie przez wzgląd na sieć tuneli rozciągających się pod częścią lasu, do których można się dostać między innymi z chaty. Przejścia prawdopodobnie poukrywane były po całym lesie, aczkolwiek po przytoczonej scenie (wiązki silnego światła prześwitujące przez szpary w ścianach i dachu) teoria ta przestaje się trzymać kupy. Zdecydowanie mamy do czynienia z obcą formą życia, nie z wiedźmą. Cóż, chciałoby się wierzyć, że mamy do czynienia z faktyczną legendą, niestety z tego co wiem od początku do końca to czysto marketingowy zabieg producentów.

ocenił(a) film na 5
Ormus

może "twórcom" chodziło o jakieś zsumowanie wszystkich filmów grozy i s-f, jakie oglądali (w sumie nie za wiele tego było). W następnej części okaże się, że wszyscy bohaterowie serii wyjdą ze statku kosmicznego, który wylądował pod górą znaną z "Bliskich spotkań..." i to dokładnie w tym samym czasie, o którym opowiadał tamten film. Jak już mieszać czasoprzestrzenią, to do końca.

ocenił(a) film na 7
PAT90PN

Ja tam myślę, że wiedźma po prostu spiskuje z kosmitami. Ona pomaga im wyłapywać dzieciaki do testów, a oni opłacają jej czynsz za chatkę (i okazjonalnie światło).

ocenił(a) film na 3
ElGladiator

Ta Wiedźma base-jumping trenuje?

ocenił(a) film na 7
Sony_West

Say what? ;o

ocenił(a) film na 3
ElGladiator

Chodzi mi o strój tej wiedźmy z obrazka (z linku, który podrzuciłeś)
I te jej rozwichrzone włosy :)

ocenił(a) film na 7
Sony_West

Została punkiem zanim stało się to modne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones