PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=461734}
7,3 85 425
ocen
7,3 10 1 85425
7,6 19
ocen krytyków
Blue Valentine
powrót do forum filmu Blue Valentine

Szkoda czasu na oglądanie tego filmu, naprawdę... Naciągane 3.

ocenił(a) film na 3
Dante83

Popieram

Jedyny wniosek:
-----------------------gdyby furtkę zamknęli pies by żył ale wtedy reżyser pomysłu na film by nie miał.


PabloPS

Ogłaszam akcję społeczną: zamykajmy furtki i nie wpuszczajmy filmowych wydmuszek!

ocenił(a) film na 3
anonimowy_choleryk

W Ameryka dziura może być jeszcze w płocie lub pies podkop zrobi i zawsze może nam się to jajo do Oscara samo mianować

PabloPS

Mam jeszcze inny wniosek:
Gdyby niektórym osobom zakazano oglądania filmów - ludziom żyłoby się lepiej.

ocenił(a) film na 3
Sebu_BGZ

Ale na mojej kanapie jak oglądałem nie siedziałeś, zatem może nie o oglądanie Ci chodzi a pisanie postów tak ?

Ale wiesz Ty jakimś takim dyktatorem chcesz być po obejrzeniu tego filmu, zatem zastanów się gdyby NIEKTÓRYM zakazano i byłbyś to Ty, to jakie my mielibyśmy rzetelne noty na Filmwebie. poniżej 5 - nie oglądam zatem może by tak było ;-)

Widzę że jednak, to co Tobie się podoba jest jak piszesz bezbłędne a to co innym to melogówna ??? To może nie kieruj sie w życiu totolotkiem bo będziesz skreślał i skreślał.

A rolę Psa jak oceniasz --- ?bezbłędna ??? Uciekł sprytnie pod osłoną nocy, że Pan i Pani nie widzieli, Furtka była w Połowie zamknięta więc musiał Sprytnie ją jeszcze od Połowy Nosem odgarnąć - Potem rola na przydrożu - Bezruch totalny (myślisz ze był na środkach ? ) czy tak wytresowany leżał w bezruchu ??? Wiesz jeśli jeszcze pies dobrze grał to daj 10 ..... a ja dołożę punkt.

PabloPS

Ale wiesz, że gdybyś w końcu zarzucił jakąś porządną argumentacją to można byłoby podyskutować, ale cały czas próbujesz sobie z zaistniałej sytuacji "żartować"? Pisząc "melogówna" mam na myśli te ckliwe bajeczki o nieszczęśliwej miłości dla zazwyczaj uczennic gimnazjów, a jest takich od groma.

ocenił(a) film na 3
Sebu_BGZ

Ale popatrz skoro dyskusja to na inny WOLNY temat

Zawsze zastanawia mnie czemu ktoś wbija i robi burzę na forum gdzie są ludzie którym film się nie podobał
Świata nie zmienisz, nam się nie podobał a piszesz do Dante w tym samym momencie do mnie

Nie szanuje ludzi co dają 1 na filmy, które są w swojej dziedzinie OK Oceniam film pod swoim kątem - i ten film mnie nudził, nawet obrzydzał i był Słaby Tak że dla Mnie to byłą strata czasu

Gdyby noty były niższe zapewne bym go nie oglądał ale że były tak wysokie to puściłem i z szacunku do takich jak Ty nie dałem 1 ale oceniłem na 3 - oznajmiłem że dla takich jak ja film Jest Słaby

Nie lubię szarych, burych i ponurych filmów, nie zawsze mam czas czytać dłużej recenzje a szybko podejmuję decyzje i puszczam patrząc na obsadę , aktorów itd, znam tego aktora stać go na dobrą produkcję i nawet reżyser Moim skromnym zdaniem co zasugerowałem o braku pomysłu w postach wyżej znalazł Ideę choćby w "Drugim Obliczu" Film byłdramatem ale zaciekawiał, wręcz miał kilka wątków a tu jeden most i w nim czasowa dziura

Nie wbijam na forum miłośników filmu pisząc dno , znalazłem sobie forum, na którym ktoś te zdanie podziela a TU bach wpada Sebu i daje

To właśnie chyba jest potrzebne że jeśli ktoś na szybko wpada na fora to widzi że Ci chwalą a my np mówimy że nudny i skupiamy się na psie i nie dlatego że tylko to wyniosłem z tego filmu, ale dlatego by pokazać że skoro taki wniosek się nasuwa to jednych może mulić

Film ma być ciekawy a nie że aktor zagrał dobrze on zawsze gra dobrze lub w swoim stylu tylko MA być ciekawy a tu był o niczym i wiesz reżyser chce nam wpoić że z innym jej było dobrze tylko pomija fakt ze jednak się zakochali no ale Tu na endzie facet zostawia dziecko, odchodzi bo im nie wyszło ---- coś za mało (pomysłu nie było )

film od początku wali w kiłę i mogiłę jest tak barwny jak ten pokój co wynajął Made in America a na początku im zdechł Pies
----------------------by nie było
Przypominam: zadałem Ci pytanie o Psa jak grał?

ocenił(a) film na 9
Sebu_BGZ

daj spokój, co będziesz dyskutował z kimś, kto ocenił Kac Vegas 3 jako arcydzieło.. faktycznie chyba rola psa najbardziej go może interesować w życiu

Dante83

Już widzę cała masę filmwebowiczów odpuszczających sobie "Blue Valentine" z powodu twojego postu.

Dante83

Też nie jestem zachwycona filmem. Nie podoba mi się sposób, w jaki przedstawili wątek. Wcześniej obejrzałam Take this Waltz z tą samą aktorką, w tym samym temacie i mnie zachwycił, a ten, ech, nie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones