PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695338}

Bogowie Egiptu

Gods of Egypt
5,6 47 376
ocen
5,6 10 1 47376
3,2 5
ocen krytyków
Bogowie Egiptu
powrót do forum filmu Bogowie Egiptu

Nie wiem, co się z gościem porobiło, ale to co zobaczyłam w Bogach Egiptu, mnie poraziło... Drętwe dialogi, nie lepsze aktorstwo (no w sumie, przy takim scenariuszu to chyba nikt nie mógł się zbytnio wykazać) irytuący główny bohater (Beki, czy jak mu tam) - pomieszane z poplątanym, itp. Pomijam już ten śmieszny statek boga Ra w kosmosie (przypominający mi pojazd kosmiczny), magiczny mózg mieniący się na niebiesko, oraz to że bogini miłości Hathor powinna występować pod postacią krowy (to w końcu jej atrybut) oraz, że dziwnie przypominała mi Amy Winehouse (Amy, to ty??).
Czarny charakter, czyli Główny Zły (ach, ten Butler) był chyba najciekawszy ale też wiele do popisu tu nie miał. Zresztą, jak patrzę na box office tego "dzieła", to widać że ledwo im się cokolwiek zwróciło (czyli klapa).
A teraz na plus - zbroje i maski (Czyli momenty przemiany) były całkiem ok.
To chyba tyle.

W pełni się zgadzam, moje wrażenia są bardzo podobne. Ten młodzian był wyjątkowo irytujący i odpychający. Dialogi faktycznie drętwe, całość płytka i ledwo dotrwałam do końca.

ocenił(a) film na 8

"Pomijam już ten śmieszny statek boga Ra w kosmosie "
A płaską Ziemię ? :P
" irytujący główny bohater (Beki, czy jak mu tam)"
On niezupełnie był głównym bohaterem.
"oraz to że bogini miłości Hathor powinna występować pod postacią krowy (to w końcu jej atrybut)"
Jak sobie to wyobraziłem.. to chyba wiadomo czemu nie wystepuje.
A tak poza tym lekkie, przygodowe fantasy pełną gębą ^_^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones