PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671707}
6,5 22 479
ocen
6,5 10 1 22479
7,5 25
ocen krytyków
Bone Tomahawk
powrót do forum filmu Bone Tomahawk

Świetny film.

ocenił(a) film na 8

Ocena 6.2 zakrawa na śmieszność.

ocenił(a) film na 8
rekin16

Trafione,w samo sedno.

rekin16

też uważam że taka ocena 'zakrawa na śmiesznosć'...gniot zdecydowanie poniżej 3!

ocenił(a) film na 8
800dpi

Mało w życiu widziałaś muppetko.

rekin16

a mi się zdaje, że to ty mało widziałaś...pomijając fakt, że z gustem jest jak z dupą, każdy ma swoją ale gdybyś to wiedziała zrozumiałabyś, że mój komentarz jest ironią twojego...

ocenił(a) film na 8
800dpi

A mi się wydaje, że musisz zjeść snickersa. Po cholerę tracisz czas na komentowanie tego "gniota"? Film się nie spodobał to zapomnij o nim a nie przeżywasz. Nawet nie wystawiasz oceny a czepiasz się oceny innych i piszesz o gustach. Ogarnij się. Ten temat na forum nie był dla ciebie tylko dla osób którym film się podobał i oceniają go wyżej niż średnia ogólna na FW.

użytkownik usunięty
rekin16

"Ten temat na forum nie był dla ciebie tylko dla osób którym film się podobał i oceniają go wyżej niż średnia ogólna na FW."

Bzdury pleciesz. Tematy na forum są publiczne, a zatem dla wszystkich użytkowników i każdy może się w nim wypowiedzieć, czy to ci się podoba, czy nie. Nie każdy będzie podzielał twoje zdanie bądź zachwyt, jakbyś jeszcze nie zauważył. Pisząc, że temat jest tylko dla tych, którzy mają jedynie poklepać się po pleckach pokazuje, że najprawdopodobniej masz problem z krytyką tudzież odmiennym zdaniem. Im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej dla ciebie.

ocenił(a) film na 8

Tak tematy na forum są publiczne, każdy może napisać byle co. Twoje nieudolne próby robienia mi psychoanalizy najdobitniej o tym świadczą!

użytkownik usunięty
rekin16

Znasz różnicę między psychoanalizą, a zwykłą analizą tekstu pisanego? Chyba nie, skoro używasz określenia, który nijak ma się do sytuacji. Na tym właśnie polega forum - na czytaniu, rozumieniu i analizie wypowiedzi różnych ludzi, aby móc się do nich ustosunkować, dlatego też cytuję fragmenty twoich postów. Czy masz z tym jakiś problem?

ocenił(a) film na 8

Weź się już nie spuszczaj tyle marny człowieczku.

użytkownik usunięty
rekin16

Na drugiej stronie można odnaleźć twój post:
"Tematu nie zakładałem w celu wywołania gównoburzy tylko aby wymienić opinie."

Właśnie sam sobie zaprzeczasz, bowiem zaczynasz marne uwagi ad personam, a więc chcesz wywołać gównoburzę. Nie jesteś konsekwentny i po prostu kłamiesz.

ocenił(a) film na 8

Jaki ty jesteś człowieczku śmieszny to aż szkoda gadać, uczepiłeś się tematu jak gówno psiego, zarośniętego odwłoku i próbujesz udowadniać swoje fanaberie!

użytkownik usunięty
rekin16

Jeśli jakieś fanaberie są, to przydałoby się ten zarzut udowodnić.
No chyba, że to też dla ciebie za trudne?

ocenił(a) film na 8

Słuchaj siusiumajtku, widzę że twoim jedynym zajęciem jest trolowanie ze względu na nadmiar czasu z powodu żałosnego życia. Więc odpuść już sobie bo wrażenia żadnego nie robisz tylko wywołujesz uśmiech politowania. Bez odbioru.

użytkownik usunięty
rekin16

Trolling to z definicji wprowadzanie innego człowieka w błąd, a ja natomiast cytuję twoje słowa, wyciągam wnioski i zachęcam do polemiki, a ty unikasz dyskusji jak ognia. Po raz kolejny używasz określenia, którego znaczenia nie znasz. Boisz się konfrontacji na poziomie wymiany poglądów i w zamian potrafisz tylko nieudolnie obrażać :)

ocenił(a) film na 8

Takiego debila to dawno nie trafiłem ale ok, niech ci będzie o co konkretnie pytasz? Jaką ty chcesz polemikę nawiązać?

użytkownik usunięty
rekin16

Wystarczy, że użyjesz swojego zmysłu wzroku bystrzaku. W tym temacie odpisałem na kilka twoich komentarzy. Poczytaj je wszystkie. Pomyśl nad odpowiedziami zwrotnymi, napisz takowe i wyślij. Tylko pisz z sensem i bez wulgarnych epitetów, jeśli chcesz być brany na poważnie.

ocenił(a) film na 8

już cię gamoniu przeczytałem wszędzie i wszędzie się czepiasz o jakieś nibyhujki urodzone w twoim móżdżku, wątłym zresztą. Myślisz, że jak będziesz tu udawał no forum doktorka, sypał mądrymi słówkami, ładnie zdania układał, jaki ty inteligentny jesteś, to jakieś wrażenie zrobisz? Dowartościowujesz się bo w życiu ci nie wyszło? Gównoburza? ty wywołujesz shitstorm, Odpowaidasz na moje cztery wpisy pod tym samym wątkiem i piszesz w nich mniej więcej to samo a później piszesz poczytaj sobie,. No rzadki okaz pajaca z ciebie rzeczywiście. Normalnie bym cię olał bo na nic więcej nie zasługujesz.

użytkownik usunięty
rekin16

"Weź się już nie spuszczaj tyle marny człowieczku."
"uczepiłeś się tematu jak gówno psiego, zarośniętego odwłoku"
"Słuchaj siusiumajtku, widzę że twoim jedynym zajęciem jest trolowanie ze względu na nadmiar czasu z powodu żałosnego życia."
"Takiego debila to dawno nie trafiłem"
"już cię gamoniu przeczytałem wszędzie"
"No rzadki okaz pajaca z ciebie rzeczywiście"

"Gównoburza? ty wywołujesz shitstorm"

To właśnie ty jesteś autorem powyższych "dzieł" sztuki pisanej w odpowiedzi na moje posty, które cię nie obrażały. Jesteś twórcą gównoburzy tylko i wyłącznie, bo ja ciebie nie obrażam, a jedynie prowokuję do myślenia spokojnymi komentarzami :)

________

"Myślisz, że jak będziesz tu udawał no forum doktorka, sypał mądrymi słówkami, ładnie zdania układał, jaki ty inteligentny jesteś, to jakieś wrażenie zrobisz?"

Myślałem, że będziesz pisał merytorycznie, a nie jak z rynsztoka. Zawiodłem się, ale nie zaskoczyłem. Obrażasz i szydzisz - to widać czarno na białym. Nie próbuj zgrywać inteligenta, bo ci to nie wychodzi.

________

"Normalnie bym cię olał bo na nic więcej nie zasługujesz."

Ja też bym cię olał, gdybyś nie bawił mnie swoją hipokryzją :)

ocenił(a) film na 8

Szkoda mi ciebie, całą dobę męczysz temat kiedy daję ci do zrozumienia, że gówno mnie obchodzi twoje zdanie. Bez odbioru. Amen.

użytkownik usunięty
rekin16

Ale wiesz, że mogłeś to zakomunikować po ludzku i bez epitetów? Ty po prostu inaczej nie umiesz rozmawiać, zatem pozostaje współczuć braku kultury :)

ocenił(a) film na 8

Buehehe, zgiń przepadnij frajerzyno...

użytkownik usunięty
rekin16

Ile razy jeszcze będziesz powtarzał "bez odbioru"? Bo już dwa razy się pożegnałeś, ale konsekwentny w tej kwestii nie jesteś. Buehehe, kabarecik :D

ocenił(a) film na 8

już ostatni raz bo zorientowałem się, że śwince się podoba to taplanko w błocie.

rekin16

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD kocham strone filmweb.pl

rekin16

Takiego chama jak Ty ze świecą szukać.

rekin16

Ogarnąłeś się po tych dwóch latach, czy nadal jestem zwykłym chamem? Tak z czystej ciekawości pytam tylko.

ocenił(a) film na 5
Heller1304

To prawda, zakrawa na śmieszność, film zasługuje najwyżej na naciągane 6.0 xd

ocenił(a) film na 7
800dpi

Jestes skonczonym imbecylem. Wracaj do swoich bajeczek ćwoku, a nie powazne kino oceniasz

Arto0X

a to nie jest hollywoodzka bajeczka?

ocenił(a) film na 8
800dpi

no nie jest xD moze w 1%

użytkownik usunięty
Arto0X

Użytkownik napisał wprost, że dla niego film jest gniotem - co najpewniej uznałeś za obrazę swojego ulubionego filmu - więc w zamian postanowiłeś wypluć jad i żółć w postaci prostackich uwag ad personam. Bardzo dużo to o tobie mówi. Jak widać, poważne kino oceniane jest również przez osoby, którym żyłka pęka na forum z zupełnie banalnego powodu. Opanuj swoje emocje, a potem próbuj swoich sił w pisaniu komentarzy. Powodzenia ;)

ocenił(a) film na 9
rekin16

Dawno nie widziałem tak świeżego i zajefajnego filmu.

ocenił(a) film na 5
rekin16

Won z mojego topiku jak oceniasz film na mniej niż osiem...

rekin16

Co Cię w nim tak urzekło?

ocenił(a) film na 7
smakosh

Klimat, aktorstwo, scenariusz, napiecie i przede wszystkim dialogi.

ocenił(a) film na 6
rekin16

Film jest przeciętny i tyle. Smeszne to sa takie durnoty jak ty

ocenił(a) film na 8
waga55

Plan ucieczki 9. Iron man 10. No to się pośmiałem..

ocenił(a) film na 6
rekin16

to sie nie zesraj ztej radochy...popatrz w lustro na glupka a nie na moje filmy bo przez takich baranow wiekszosc ukrywa swoja punktacje i ja tez to zrobie..kraj pelen ograniczonych debili

ocenił(a) film na 8
waga55

No to się przyczep do moich ocen w ramach odwetu, śmiało. Mała podpowiedź: nie piszemy po internetach pod wpływem alkoholu i/lub innych środków odurzających. No chyba, że jesteś debilem/ką!!!

rekin16

Popcorn.

ocenił(a) film na 10
waga55

Iron man 10......... Weź się nie kompromituj.

ocenił(a) film na 4
rekin16

akurat plan ucieczki był spoko filmem i czyms nowym w powiewie gówien made in hollyłódź

rekin16

taaaaa, najlepiej... brak Ci argumentów, to czepiasz się ocen... totalna lameriada!

ocenił(a) film na 8
belamyszkow

Co ja ci będę wypisywał argumenty, wystawiłem swoją opinie, dałem wysoką ocenę i się zaczęły ataki personalne więc śmieję się z pajaca który daje ironmanowi 10 skoro jemu się nie podoba moja ósemka za BT. Kto tu jest lamerem? Może ty bo się wpindalasz w wątek a twojej oceny nie widać. Zabierasz głos na temat filmu czy zaczepki szukasz?

rekin16

Właśnie dlatego nie widać moich ocen, by nikt ich nie użył jako argumentów w dyskusji. Jeśli tak bardzo chcesz wiedzieć to film oceniłem na 6.
p.s. nie szukam zaczepki - zwróciłem tylko uwagę na coś co mi się BARDZO nie podoba...

użytkownik usunięty
rekin16

Brak argumentów nadrabiasz szyderczym śmiechem. Czepiasz się innych, zupełnie przypadkowych ocen na profilu użytkownika, a merytorycznej opinii o samym "Bone Tomahawk" to ze świecą u ciebie szukać. W treści tematu narzekasz na ocenę ogólną i w sumie to nic poza tym. Słabo.

ocenił(a) film na 7
rekin16

6,2 to calkiem wysoka nota, ja dalem 7 temu filmowi calkiem niezle to bylo tyle ze przez wiekszosc filmu nie wiele sie dzieje a koncowka maxymalna :) byl jakis taki film podobny o grupce dzieciakow co przez caly film szukali jakiegos plemienia dzikusow kanibali (gadki szmatki przez caly film, nuda) a na koniec podobna jadka jak tu zarzneli ich jak swinie ci kanibale i film sie skonczyl ;).. o juz mam ten film to Witajcie w dzungli 2007

ocenił(a) film na 7
rekin16

Nie lubię filmów z jakimiś popaprańcami, kanibalami, zombiakami itp. Ale ten mnie zaciekawił i był na tyle dobry że przymknąłem oko na te wariacje :) I polecam każdemu kto gustuje w westernowych klimatach.

rekin16

Skoro nie jesteś wstanie zaakceptować faktu, że ktoś ma odmienne zdanie na temat tego filmu to po co w ogóle udzielasz się na forum?
I co to ma znaczyć, iż temat jest tylko dla osób które oceniają go wyżej niż średnia? Podział na lepszy i "gorszy sort" użytkowników?
Po to jest forum żeby wymieniać miedzy sobą opinie/recenzje/komentarze i dyskutować na temat filmów, a nie hejtować osoby które mają odmienne zdanie.

Wracjąc do oceny filmu:
Ogólnie film mimo świetnej obsady słaby, aktorzy nie mieli dużego pola do popisu przez słaby scenariusz. Który przeczył temu, iż człowiek jest istotą rozumną zdolną do logicznego myślenia - w tym filmie mało co było logiczne.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Jurom29

I kto tu nie potrafi zaakceptować zdania innych osób? Z twojego komentarza jasno wynika, że nie akceptujesz mojego zdania, że oceniam ten film wyżej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones