PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731317}

Boska Florence

Florence Foster Jenkins
6,9 58 052
oceny
6,9 10 1 58052
6,0 28
ocen krytyków
Boska Florence
powrót do forum filmu Boska Florence

Do Oscarów jeszcze trochę, ale Hugh Grant zaimponował mi swoją rolą i choćby sama nominacja do statuetki się należy, niby w cieniu Streep i Helberga, ale moim zdaniem to właśnie on był najlepszy w tym filmie.

ocenił(a) film na 8
Sami_Benia

Bez wątpienia pokazał naprawdę spory warsztat aktorski. Całkowity minimalizm, a jednak wychodzący ponad szereg. Nominacja absolutnie zasłużona.

ocenił(a) film na 7
Sami_Benia

Zgadzam się z Tobą w 100%

ocenił(a) film na 8
Sami_Benia

Masz rację ale jednak Meryl jest w swej kreacji niezwykle charyzmatyczna oraz wiarygodna

Mila1505

Widzialem, bylem w kinie i Streep niczego nowego nie pokazala, jak znowu dostanie oscara za nazwisko i zgarnie go sprzed nosa Margot Robbie to bedzie kompromitacja.

ocenił(a) film na 7
bostonskis

Błagam... Robbie oscara ? Jeżeli chodzi o role w Suicide Squad to tam były same drugoplanówki beznadziejnie pomieszane w jedną całość. Owszem była najlepsza z całej obsady ale film to kompletna klapa, zdecydowanie Harley Quinn miała zbyt mało ekranowego czasu żeby bardziej się popisać niestety- szkoda bo aktorka wizualnie i merytorycznie dopasowana.

ocenił(a) film na 5
bostonskis

Margot za jaki film?

Goszka_

Za Legion Samobójców oczywiście. Trochę szkoda, że na Złotych Globach nominację za blockbuster dostaje Reynolds a o Margot Robbie ani słowa, a z całym szacunkiem była po prostu lepsza od Lily Collins czy Meryl Streep. Pierwsza wszędzie gra tak samo, no a Streep już dostaje nominacje tylko za nazwisko.

ocenił(a) film na 5
bostonskis

Według mnie lekka przesada. Była dobra, okej, ale dajmy jej trochę czasu na zagranie czegoś lepszego i wtedy pomówmy o nominacjach i nagrodach. O Collins się nie będę wypowiadać, bo nie widziałam jeszcze filmu.

ocenił(a) film na 6
Sami_Benia

Jak dla mnie André Marcon był lepszy we francuzkiej wersji tego filmu (Niesamowita Marguerite). A Grant jak Grant...

ocenił(a) film na 8
Sami_Benia

Powinien był zostać przynajmniej nominowany za "Rozważną i romantyczną". Problem polegał chyba na tym, że film Anga Lee nie był w pełni amerykańską produkcją.

ocenił(a) film na 6
Shiloh

Jakby tak było to nie dostałby 6 nominacji i nie zdobyłby jednego Oscara.

Sami_Benia

Nigdy nie przepadałam za Grantem, ale rzeczywiście w tej roli mnie zachwycił! Bardziej niż Meryl. Słuchając jej wypowiedzi odniosłam wrażenie, że mówi podobnie jak w Julia and Julie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones