PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565126}

Boska przygoda Sharpay

Sharpay's Fabulous Adventure
5,3 11 074
oceny
5,3 10 1 11074
2,0 2
oceny krytyków
Boska przygoda Sharpay
powrót do forum filmu Boska przygoda Sharpay

Dałam mu 5...

ocenił(a) film na 5

Fabuła filmu mnie dobiła, gra aktorska była do przeżycia. 'Boska przygoda Sharpay' jest poprostu kolejnym , różowym filmikiem Disneya XXI wieku. Moim zdaniem pomysł na film był całkiem niezły, ale wykonanie dużo gorsze niż się tego spodziewałam. Było w nim jakieś przesłanie, nie powiem, ale mocno zatuszowane tandetnym różem i cekinami. Choć właściwie głównym atutem tego filmu były właśnie kreacje . Film nie najlepszy, ale też nie najgorszy. Dlatego dałam mu środkową piątkę.
Po za tym śmieszne wydało mi się zobaczenie Ashley znowu w blond peruce. Pamiętam jak kilka lat temu w jakimś wywiadzie mówiła, że teraz chce uwolnić się z blond włosów i rozpocząć poważną karierę. Chyba nie za bardzo jej się udało, skoro znowu wybiera rolę Sharpay. Tak to już jest z gwiazdkami Disneya, później nie mogą się już uwolnić ze swojego słodkiego wizerunku. Na zawsze zostaną zapamiętani jako tandetne gwiazdki dziecięcych filmów, choćby nie wiem jak próbowali to zmienić...

CamilleBlack

Z tego co wiem to Ashley była producentem filmu (ma własną firmę produkującą filmy i seriale) i zgodziła się na to bo to dało jej firmie możliwości tworzenia filmów na większą skalę..
I widać już skutki bo właśnie szykuje film na podstawie książki ;)

Johny999

Film na podstawie książki? A jakiej? Bo jeszcze o tym nie słyszałam ;P

A co do filmu, to przewidywalny, z przesłaniem o marzeniach, więc przyjemny. Wiadomo było, że nie będzie kandydatem do Oscara. Ale najbardziej mnie rozwalił watek tych piesków ;P a dokładniej relacji między nimi. To było komiczne ;P

Melanie_31

http://en.wikipedia.org/wiki/Blue_Is_for_Nightmares

ocenił(a) film na 3
CamilleBlack

Rzeczywiście film był trochę nudny i typowo "disneyowski". Ale podobała mi się piosenka na końcu. Wie ktoś, jaki nosi tytuł? :)

keate14

The Rest of My Life

ocenił(a) film na 3
Johny999

dzięki ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones