PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31038}

Bunkier

The Hole
6,8 27 130
ocen
6,8 10 1 27130
6,4 5
ocen krytyków
Bunkier
powrót do forum filmu Bunkier

Bunkier oglądałem niedawno bardzo uważnie i jakoś nie wciągnął mnie ale wytrwałem do końca,kiepski film mało ciekawy .Jakoś tam nie widziałem w nim żadnych rewelacji grupka młodych ludzi włazi sobie do bunkra ,jeden ich zamyka inna znowu udaje i jakieś jazdy wkręca do przebiegu wydarzeń .Keira nawet tutaj słabo wyszła ,naprawdę film ten dla mnie to słaby pokaz jak lata i robi zamieszanie jakaś grupka młodzieży .Co tam było takiego ciekawego ? ,wynudził mnie ale z ciekawości jak zginęli ci dwaj i ta co ją grała Keira obejrzałem do końca.Lubię Keire ale tutaj nawet to jak ją rozbierali i tam pokazała im swoje piersi nie było niczym ciekawym .Naprawdę myślałem że bardziej się postarają a tutaj oni tylko więcej hałasu i harmidru narobili tam niż było akcji .W połowie to wyglądało jakby był jakiś typowy młodzieżowy film ,no te morderstwa były jako tako ale i tak film naprawdę jest moim zdaniem denny i spartaczony .

ocenił(a) film na 8

musisz dorosnąć do takich filmów, pzdro

ocenił(a) film na 4
Rockman92

I to mówi 19/20 latek, ah...

ocenił(a) film na 8
dentryt

jestem z 1990 roku, numer przy moim nicku to przekręcony dzień moich urodzin. Znam 40-50 latków dla których najlepszy program to "Świat według Kiepskich" więc nie wiem po co ten sarkazm.

ocenił(a) film na 4
Rockman92

Przepraszam, ale po prostu nie mogę się powstrzymać, kiedy ktoś robi takie uwagi, szczególnie gdy sam nie jest "doświadczony wiekiem".

ocenił(a) film na 7
dentryt

Dorosnąc do filmu nie znaczy móc go obejrzeć np w wieku 30 lat:) Jeden dojrzeje do filmów psychologicznych wi wieku lat 15, inny 20 a jeszcze inny 50. Czasem dwudziestolatkowie chetnie ogladaja takie filmy a gdy "dorosną" traca nimi zainteresowanie. Ja widziałam ten film w wieku lat 17 i byłam zachwycona. Rozumiałam wszystkie watki. A może gdy zobacze go teraz to zmienię ocenę na niższa?:) Pozdrawiam!:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones