PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31038}

Bunkier

The Hole
6,8 27 119
ocen
6,8 10 1 27119
6,4 5
ocen krytyków
Bunkier
powrót do forum filmu Bunkier

całkiem dobry film

użytkownik usunięty

Rzekome błedy o jakich pisze się na forum to w większości czepianie się, ale jest jeden którego nie potrafię wyjaśnić. Skoro na koniec wszyscy uwierzyli, że to Martin zamknął bohaterów w bunkrze, to w jaki sposób Liz się wydostała? Zakończenie sugeruje, że to ona wygrała i uniknie kary, ale naprawdę nie widzę jak w tej końcowej wersji w którą uwierzyła policja (nie tej prawdziwej) Liz mogłaby wytłumaczyć swoją ucieczkę z bunkru.
Poza tym przeraża mnie myśl, że takie osoby jak Liz mogą istnieć w rzeczywistości.

ocenił(a) film na 7

Coś chyba nie oglądałeś zbyt uważnie, bo ja widziałem ten film ponad 15 lat temu, a pamiętam, że było pokazane jej tłumaczenie dla policji.

ZSGifMan

Także pamiętam że były wyjaśnienia jak ona wyszła a film oglądałam w podobnym do Ciebie czasie.

ocenił(a) film na 7
Rukiija

Dzięki.
No własnie, wygląda, że ktoś tu nie uważał.

użytkownik usunięty
ZSGifMan

Z tego co pamiętam jedyne jej zeznanie na policji to ta pierwsza wersja dla picu, żeby wszyscy pomyśleli że jest w szoku. Na końcu to samobójstwo Martina było niby przyznaniem się do winy, a podstawą oskarżenia był klucz który przy nim znaleźli i którym zamknął ich w bunkrze i wyjechał. Jedynym wytłumaczeniem jest to, że wrócił i otworzył ten bunkier, nie pamiętam czy była o tym mowa w filmie, ale to i tak bez sensu.

ocenił(a) film na 7

No, to było mega naiwne. Nota bene policjantka tego oczywiście nie kupiła, ale potem ... musiała zbastować. Sam fakt, że brał w tym udział i miał ten klucz wystarczył mu jako ... gwóźdź do trumny ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones