PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=306965}

Butelki zwrotne

Vratné lahve
7,3 22 822
oceny
7,3 10 1 22822
7,7 7
ocen krytyków
Butelki zwrotne
powrót do forum filmu Butelki zwrotne

Oglądanie tego "dzieła" to totalna strata czasu. Gorąco nie polecam tej tandety.

kamil_aleksander

Mam w pracy takiego znajomego - jak się wypowie, że chała i odradzi, to oznacza, że
film wybitny i zobaczyć trzeba, a jak zachęca to omijam kino szerokim łukiem - nigdy
mie jeszcze nie zawiódł - widać, nie jednemu psu burek.

Pilot_Bombowca

Szacun za twoją wypowiedź stary :D Też mi się zdarza oglądać "ambitne filmy "i jak do tej pory nadziałem się tylko na Taksówkarzu na którym kompletnie się zawiodłem. Teraz mam planie obejrzeć "Motyl i skafander" i po 20 minutach od rozpoczęcia widze że będzie ciężki film ale od samego początku wciągający !

Co do twojej wypowiedzi odnośnie założyciela tematu to musiałeś się zawieść chociaż 2 razy skoro masz taką opinie :P

Co do filmu to powiem : Po prostu czeski film :D
Bardzo dobra czeska ekranizacja. Miło się ogląda, bardzo wciągający i sympatyczny klimat mimo nieskąplikowanego scenariusza film naprawde zachęca ! Pierwszy raz miałem przyjemność obejrzeć czeski film i to od razu "swoistą superprodukcje" :D Przyznam że bardzo często zdarza mi się używać stwierdzenia "czeski film" jednakże tutaj jest wszystko czarno na białym 8/10 warto zlukac :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones