PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=306965}

Butelki zwrotne

Vratné lahve
7,3 22 822
oceny
7,3 10 1 22822
7,7 7
ocen krytyków
Butelki zwrotne
powrót do forum filmu Butelki zwrotne

Prosty film, prości ludzie, proste zdarzenia, prosty świat - i klimat, którego żadna hollywoodzka produkcja nigdy nie będzie miała. Świetny film!

ocenił(a) film na 6
zof_tobiasz

zgadzam sie. dzisaij wybieram sie na ten film, wole to niz np. Jestem Legendą.

sikorr2

co za duren. a co to ma do czego? to moze ja napisze ze ten film jest dupiaty bo w terminatorze 2 jest wiecej akcji. jeb*ij siew glowe koles

Sarin

a ty cos tak wyskoczyl jak filip z konopii? on/-a wyrazil/-a tylko swoje zdanie... to chyba nie jest zabronione..? a ty nie musisz od razu objezdzac ludzi...

ps. ja tez np. wole ten film od jestem legenda. i co z tego?

ocenił(a) film na 7
Sarin

A nie przyszło Ci do głowy, że to ma do tego, że oba filmy pojawiły się w kinie w tym samym czasie???

zof_tobiasz

rozumiem ze pjawily sie w tym samym czasie ale to nie znaczy ze mozna porwonywac 2 filmy nalezace do INNEGO ZUPEŁNIE gatunku. Denerwuje mnie jak ludzie porownoja np horror do komedii i mowia ze horror jest duzo lepszy w tak naprawde to np komedia jest bardzo dobra. Troche rozumu. Jak porownujecie obyczajowe do do obyczajowych a nie sensacyjnych. to tyle:D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
sten44

Chociaż nawet na czeskim filmie można się zawieść - wypożyczyłem "Mężczyzna idealny", który okazał się komercyjną papką stylizowaną na amerykanckie komedyje romantyckie, przy czym fabuła żałosna, całość żałosna...

sten44

i zas to samo. koles nie rob sie bardziej papieski niz papież! wszyscy dupczycie ze kino europejskie to sztuka a usa to kicha. juz tego nie moge sluchac. wy palanty twojego pokroju to co ciagle to samo...wielkie europejskie kino...przeczytaj moj post w "jestem legenda" bo nie bede sie powtarzal. ps. jeblem sie w leb i zdania nie zmienilem. teraz ty sproboj:]

ocenił(a) film na 8
Sarin

Czytaj uważniej. Większość to nie wszystkie, a czasem to nie zawsze.
Nie sproboj tylko spróbuj, nie jeblem tylko jebnąłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones