PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=306965}

Butelki zwrotne

Vratné lahve
7,3 22 818
ocen
7,3 10 1 22818
7,7 7
ocen krytyków
Butelki zwrotne
powrót do forum filmu Butelki zwrotne

Uwielbiam ten obraz, naprawdę wyjątkowo dobrze ukazany szczególny etap życia mężczyzny
wraz z typowym dla niego problemami. Najbardziej rozbawiła mnie scena jak pani Lamkova
(czy jak jej tam) pojawia się w wizji w korytarzu pociągu, żeby oddać kasę z renty! "Co za
baba!". Film bardzo prawdziwy, a przy tym ciepły (nie taki chory i skrajnie cyniczny jak na
przykład Dzień Świra, przedstawiający człowieka zgorzkniałego), z poczuciem humoru,
jednocześnie mentalnie środkowoeuropejski, żeby nie rzec słowiański. Znakomita rola
Sveraka i Kolarovej. Scena z balonem, jakby z innego filmu genialnie dopełnia cały film.
Świetna jest też scena, kiedy Janda nie ma sił w samochodzie udawać, że nie zna
Tkalouna. Naprawdę warto obejrzeć, choć rozumiem, że nie każdemu przypadnie do gustu.

wheelerpeak

Bardzo przyjemny film do oglądania,
Jeżeli chodzi o panią Lemkovą to zastanawia mnie jedno i chyba to w filmie jest niedopracowane. Na zakupy chodzi o własnych siłach, a po domu na taborecie jeździ jakby nie mogła chodzić.
Tkaloun to jest jednak gigant dla mnie w tym filmie. Ten człowiek był nieprzewidywalny w pozytywnym sensie.( Nauczyciel, kurier, skup butelek, balon, jezioro łabędzie, jego Tiki)
Bardzo dobra gra Sveraka. Zresztą niedawno byłem w Pradze to plakaty z nim zapraszały chyba do Teatru na Ziżkovie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones