PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=306965}

Butelki zwrotne

Vratné lahve
7,3 22 822
oceny
7,3 10 1 22822
7,7 7
ocen krytyków
Butelki zwrotne
powrót do forum filmu Butelki zwrotne

film o i dla ludzi...

ocenił(a) film na 9

Z kina wyszłam cała w uśmiechach ;-)
Na filmie byłam z moim tatą, podsumował go że jest to film dla i o ludziach, takich zwyczajnych, jak my wszyscy. O ludziach, którzy szukają siebie pomiędzy całym tym zgiełkiem konsumpcji.
Fajna odskocznia od tych amerykańskich hitów.

ocenił(a) film na 9
Droll

Kapitalny film pokazujący, iż pomimo wszelkich przeciwności warto szukać szczęścia (które zresztą często jest na sięgnięcie ręki tylko tego nie widzimy). Bo skoro emerytowany nauczyciel to potrafił to dlaczego my nie?

Może gdybym był rówieśnikiem głównego bohatera doceniłbym również wątek "oswajania starości".

"Butelki zwrotne" jest słaby jako komedia do rozśmieszania, ale jako film "ku pokrzepieniu serc" sprawuje się znakomicie.

Finałowa scena przypadkowego lotu balonem to poezja, którą można interpretować na wiele sposobów.

ocenił(a) film na 9
YouzeQ

Dokładnie. Mój uśmiech nie polegał na tym że się wyśmiała, tylko że jakoś tak lepiej mi było w okolicach mostka.
Myślę, że nie trzeba być rówieśnikiem głównego bohatera, żeby docenić ten aspekt filmu, a mianowicie oswajanie starości. `Butelki zwrotne` świetnie ukazuje, że człowiek może mieć tyle lat na ile się czuje i że w życiu trzeba być trochę szalonym.
Co do ostatniej sceny, to w zupełności się zgadzam ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones