PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=156395}

Być skinheadem

Skinhead Attitude
7,3 794
oceny
7,3 10 1 794
Być skinheadem
powrót do forum filmu Być skinheadem

film moze niejst bardzo dobrym obrazem skinheadow ale zwyklemu czlowiekowi bardzo zblizy ten temat niejest kolejna opowiescia na nasz temat ktora jest przesaczona fikcja i zlem i mowi ze lysi oprocz bici nic nieumia pokazuje dosc dobra historie i zmiany w tym ruchu ktore nastopily przez pewien okres czasy

pudlo88

no fakt, bardzo dobrym nie jest... do tego moim zdaniem zabrakło nieco pełniejszego przedstawienia początków ruchu, pokazania jaki wpływ wywarli na młodych brytyjczyków jamajczycy ze swoim stylem bycia, muzyką... można bło dokładniej pokazać jak narodził się ten ruch, z początku przecież apolityczny, nie babrający się w politykę... ale i tak mimo wszystko naprawde dobry film:)

pudlo88

Trzeba być idiotą, by witać się za pomocą "heil".

ocenił(a) film na 7
skalp_el

dokładnie. Kolega już nie odpowie, bo chyba wyszedł z gimnazjum od 2006 i wydoroślał ;)

Vanillia

Ciekawe czy dalej wali takie błędy ortograficzne i nie używa interpunkcji :)

skalp_el

Rozumiem,że jak by się przywitał "Viva el comandante Che Guevara" to by było ok?
Nie,nie jestem faszystą.

THFC

Co ma piernik do wiatraka? Ogarnij się.

skalp_el

Naprawdę nie rozumiesz o co mi chodziło?W takim razie Ty się ogarnij.Bez odbioru.

THFC

Po prostu nie chciałem napisać, że pieprzysz od rzeczy małolat. No ale jak nie potrafisz wytłumaczyć o co ci chodzi, to jest to twój problem, a nie mój.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones