PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791920}
6,0 14 918
ocen
6,0 10 1 14918
6,6 34
oceny krytyków
Córka trenera
powrót do forum filmu Córka trenera

Dźwięk

ocenił(a) film na 5

Czy ktoś oprócz mnie również odniósł wrażenie, że montaż dźwięku był niespójny/średni? Szczególnie na początku filmu.

ocenił(a) film na 6
Jasiek00

Prawda.
Szczególnie dźwiękowcy nie poradzili sobie z głosem Bruchnickiej, który w scenach w samochodzie brzmiał nienaturalnie.

ocenił(a) film na 7
modzel94

Dokładnie,wyraźniejszy dźwięk jest już w takich paradokumentach jak,Trudne sprawy itp.

ocenił(a) film na 6
Jasiek00

Tak, w pierwszej scenie w samochodzie miałem wręcz wrażenie jakby aktorka dubbingowała samą siebie.

Jasiek00

kiepski dźwięk w dialogach? w polskim filmie? dlaczego nie jestem zaskoczony?

ocenił(a) film na 6
piotrek77_2

Tak Grzegorzek wpisał się w niechlubną tradycje polskiej kinematografii. Oprócz kiepskiego dźwięku w dialogach, to jeszcze główny bohater - trener, miał słabą dykcje, czasami trudno było go zrozumieć do tego stopnia, że aż zastanawiałem się czy nie włączyć napisów.

Ogólnie film miał jednak kilka dobrych pomysłów np. scena z usuwaniem kałuż z kortu - to też pewna metafora jego życia. Jednak niestety też kilka ewidentnych wpadek np. obsadzenie Agaty Buzek w roli uwodzicielki.

ocenił(a) film na 6
Jasiek00

Jak tłumaczył reżyser - NIEKTÓRE problemy z dźwiękiem nie wynikają z braku umiejętności ale z ograniczonego budżetu. Dialogi w samochodzie, na początku filmu są nienaturalne, bo są to tzw. posynchron (dograno je po nakręceniu zdjęć). Zrobiono je dlatego, że wieloletni samochód, który zakupiono na potrzeby produkcji (wynajęcie nowego było droższe od zakupu starego), miał baaardzo głośny silniki i zagłuszał rozmowę.

ocenił(a) film na 5
kyle_reese

Ok to wiele tłumaczy. Dzięki!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones