PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450210}
5,5 38 908
ocen
5,5 10 1 38908
3,8 4
oceny krytyków
Camp Rock
powrót do forum filmu Camp Rock

HsM chowa Się Poprostu ! chociaż też fajne
Ale Camp Rock Arcydzieło moim zdaniem !
Demi zagrała świetnie i ta piosenka ;)
Rewelacyjnie zagrała Tess i Alyson Stoner ;)
A obecność JB ... ;) SUPER !!!

Vanth

zgadzam się np. najstarsze bajki disneya sa najlepsze

ocenił(a) film na 1
syauri

Całkowicie sie zgadzam z przedmówcą.Poza tym chyba coraz więcej ludzi uwarza że to szajz,wystarczy popatrzeć na średnią.Nie tak dawno oscylowała w granicach 8,30 a dziś jest już 7,52.Oby spadła poniżej 5,00.

wojciechcejrowski02

Pora umierać

Kowalblebleble

czemu????
nie rozumiem czemu jest to pora do umierania

ocenił(a) film na 1
Czekoladova_Czekolada_

Jeden wielki HEH! ( ale nie wiem czy tragiczny ) :)

kolka_2

Czemu pytam się czemu?????????
Przyznam racje to jest śmieszne

syauri

Taka wielka draka z powodu jednego filmu.


Za duża kłótnia tutaj wyszła.


Każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania.


A tak w ogóle nikt nie wie (mowa tu o jednej z wypowiedzi Shannen Doherty) kto siedzi po drugiej stronie klawiatury.


Sądzę, że na pewno większość z Was nie lubi bądź kocha ten film i próbuje dopasować się do argumentów innych osób.


A co do BRAVO to każdy może go sobie czytać tylko, żeby potem nie wynikało zdanie: "Ty pewnie jeszcze nie skończyłeś/aś zerówki." lub: "Ale tym masz mały mózg dużo nad tym myślałaś." itp.


W każdej historyjce o "gwiazdach" jaką wyczytacie w jakiejkolwiek gazecie nie warto tak się jej trzymać, ponieważ w każdej historyjce JEST ziarnko prawdy, albo w ogóle go tam NIE MA.


Najlepiej nie sugerować się też w ogóle stronkami typu: pudelek.pl czy kotek.pl, bo tam to robią sensacje z byle czego lub czegoś co w ogóle nie miało miejsca.

n_a_t_a_l_i_a

to ja może napiszę to:
Wesołych Świąt dla wszystkich

Czekoladova_Czekolada_

LECZ SIĘ!!!!!
HAHAHAHAHA Xd LALALALALALALA AVE SATAN

Czekoladova_Czekolada_

To straszne, że teraz wkoło jest tyle komercji! (HSM, CR, JB etc.)

ocenił(a) film na 4
Czekoladova_Czekolada_

Taaa banda "dzieciaków" mówiących na Pop - Rock (na HH także)

ocenił(a) film na 1
Czekoladova_Czekolada_

Żal mi Cie , do że hsm się chowa nie znaczy że to arcydzieło. Jak już oglądasz Disneyaw kółko do włącz se króla lwa a z filmów piratów czy deja vu.

Czekoladova_Czekolada_

Nie! dla CR. nazywanie to arcydziełem jest obrazą Disneya ;]. Beznadziejna fabuła, gratuluję reżyserom i scenarzystom- stworzyli naprawdę nudną, komercyjną papkę, a w dodatku wtrynili tam kilka pop piosenek i nazwali ich rockiem X.x Piosenkarze (aktorami bym ich nie nazwała) są nawet dobrzy, jeśli nie pchają się na plan. U mnie dostali za to minus ;]. Podobnie jak aktorzy, któzy palą się do śpiewania, chociaż nie mają o tym pojęcia.
Ja taką fabułę mogę wymyślić w pięć minut, ciekawe ile nad tym siedzieli?
X.x

Czekoladova_Czekolada_

Kurczę, ta "ożywiona dyskusja" jest miejscami zabawniejsza, niż hasło "Camp Rock" na Nonsensopedii. Wpadłam tu, bo przeczytałam tam artykuł i byłam ciekawa, co tutaj będzie... ;P

ocenił(a) film na 1
Kathy_Selden

Dla mnie to jest baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo złe. Sama nie wiem czemu dałam aż 2/10. A! No tak. Raz się śmiałam nie z tego jak oni grają- coś o karmniku było... :D

użytkownik usunięty
Czekoladova_Czekolada_

jak dla mnie oba te filmy są dnem. Pozdrawiam 1\10

ocenił(a) film na 10
Czekoladova_Czekolada_

Film spoko!! Piosenki w nim też ok ale arcydziełem bym tego nie nazwała!!! Może dlatego, że mój szał na Camp Rock się skończył!!! ;D

ocenił(a) film na 1
bezimienna_94

Ale to zrobiłaś! 10/10 to arcydzieło. Taką wystawiłaś ocenę. Czytanie ze zrozumieniem się kłania...

ocenił(a) film na 10
I_am_a_Bad_Girl

To nie ja tylko moja 11 letnia siostra, która ma bzika na punkcie Camp Rocka i braci Jonas oraz Demi Lovato!!! A że wystawiła ocenę z moje profilu nom cóż przypadek ale film jest ogólnie okk! przyznaje że sama miałam 2-3 tygodniowego bzika na punkcie Camp Rocka!! ;D

ocenił(a) film na 2
bezimienna_94

Ja odpowiem krótko i zwięźle - nazywanie Camp Rock "Arcydziełem" jest oznaką małego zakresu ze znajomości kinematografii.

ZMarchewa

no coz. widac, ze osoba ktora nazwała CR arcydziełem ma ciasny umysl, bo jak widac nie zmiesci sie w nim juz nic wiecej poza sztuczna Miley Cirus, JB i HSM, wiec nie mozemy miec do niej pretensji o to ze uwielbia ten film, skoro poza nim pewnie widziala moze jeszcze najnowsza szmire w kinach Hanne Montane.
A tak nawiasem zastanawiam sie czy osoba ktora zalozyla temat, po podszewka uwielbiania wlozyla pewnie prowokacje. gdy patrzylam na inne tematy, zaden nie ma az tylu odp. ^^
Żałosne ^^

gosiukukuk

Dla mnie te filmy nie wnoszą nic nowego realnego i prawdziwego do naszego życia, nie mają przesłania które byłoby unikatowe jedyne w swoim rodzaju prawdziwe a nie umalowanie lale tańczące jak i pieniądze zagrają.
Np. takie filmy jak Piękny umysł czy też Pianista pokazują realne życie a jeśli chodzi już o miusicale i komedie to śęgnijcie do klasyki a dokładnie do beatlesów :" A hard day's night", "Help!"...
Są to bardzo sympatyczne i podnoszące na duchu filmy nie mówię że są to jakieś arcydzieła i mają wielkie przesłania ale są o wiele lepsze od tego GÓWNA! Nawet nie przystoi ich porównywać. To koniec mojego kazania.

ocenił(a) film na 7
Czekoladova_Czekolada_

Mysle ze autorka przesadzila nazywajac ten film arcydzielem. Niezły ale bez przesady/

Czekoladova_Czekolada_

Arcydzieło?! *dławi się i opluwa monitor herbatą*
Jeśli to jest arcydzieło, to co macie do powiedzenia na temat filmów takich jak "Zielona mila", "Pearl harbor", czy też "Titanic"? A no tak. Słit kiss kiss ajć ajć heloł kiti dzieci epcia i Haj Skul Mjusikal takich filmów nie znają, bo nie piszą o nich w Bravo.
Cam prock można zdefiniować jednym słowem - żenada.
Jeśli by tak rozwinąc te słowo wyszłoby - żenujący film(?), zero tytułowego rocka (w tym momencie obrażacie zespoły takie jak Muse, Linkin Park czy też Evanesence), przewidywalna fabuła (Kto uważał, że kochana Miczi poniesie klęskę ręka do góry! *słychać tylko świerszcze*),
brak jakiegokolwiek przesłania, denna muzyka, aktorzy grają jak drewniane kłody, piski i krzyki Dżonas Braders (po co ich brali do tego filmu? Ach tak, przecież Dżoł, Nik i Kewinek są SŁIT!).

Film oglądałam. Cały (nie wiem skąd wzięła się we mnie taka wytrwałość).

Proszę mi nie wmawiać, że się nie znam, wolę ambitniesjze filmy, a moja opinia jest poparta solidnymi przykładami. Mam 14 lat i nie należę do grona wielu moich słit kiss kiss rówieśncizek, które ślinią się na widok Zakusia, Dzoł albo innego hajskulmjuzikalowego boya.

Czekoladova_Czekolada_

Też super ... podobało mi się :).............

Maggie1

Ja na przykład nie na widzę zaca* a ni tej jego partnerki w ogóle całego HSM ...

Czekoladova_Czekolada_

Dziewczyno! Czy ty wiesz co to jest arcydzieło?! Obejrzyj sobie Pianistę, Dr House'a - to są arcydzieła telewizji, a nie jakiś beznadziejny Camp Rock, albo High School Musical. Fabuła przewidywalna, można nie oglądać tego filmu i wiadomo będzie o co w nim chodzi.

ocenił(a) film na 5
kamilo793

Dr House to nie jest dobry przykład arcydzieła telewizyjnego :)

Marq

Jak to nie???

Czekoladova_Czekolada_

I don't want to live on this planet anymore.

soldier101

Puknij się w łeb, inteligencie. Ten temat został założony 5 lat temu, rocznikowo to już nawet 6, a ty to rozgrzebujesz tylko po to, żeby zabłysnąć oklepanym tekstem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones