PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613114}
6,4 2 724
oceny
6,4 10 1 2724
5,7 3
oceny krytyków
Carlos
powrót do forum filmu Carlos

Myślałem że będzie więcej jego akcji terrorystycznych a tu ciągłe gadki i takie tam. I jednak trochę
przydługi.

TamerlanM1A1

Po pierwsze to nie kino akcji, ale dramat sensacyjny i zarazem swoista biografia.
Po drugie to od kiedy zaczynamy zdanie od łącznika jakim jest np. i? Nigdy, chyba że, takowe jest wtrąceniem?
Po trzecie i ostatnie to nie dziwi mnie taka niska ocena, od kogoś kto ogląda takie gnioty jak Ty...:O

ocenił(a) film na 5
HeadHoper4Warsaw

Filmweb jest stroną nie tylko do bycia na bieżąco ze światem filmu itp. ale również do wyrażania swoich uczuć i wrażeń na temat filmów itp. Taka też była moja subiektywna wypowiedź. Możesz się z nią nie zgadzać (masz takie prawo) i możesz to wyrazić tak samo jak i ja. I taka też była pierwsza część Twojej wypowiedzi. Druga część już taka nie była chociaż też masz prawo do obrażania kogokolwiek Ci się spodoba, taka to już jest era internetu (chociaż ciekawe czy był byś taki mocny w gębie na żywo). Druga część była zupełnie zbędna. Gdybym chciał się nauczyć gramatyki to bym uważał na lekcjach polskiego albo udzielał się na jakimś forum z nauką języka ojczystego. Po za tym nie zjechałem tego filmu tylko wyraziłem opinię że spodziewałem się czegoś innego i nie dałem przesadzonej oceny - '1' tylko tyle na ile moim zdaniem zasłużył. Ty natomiast widzę że masz wysoko oceniony "Ujrzałem diabła" który i mi się też podobał. "Raid 2" masz na "9" to i pewnie jedynkę też wysoko - ja również. Chodzi mi o to że nie ma potrzeby od razu (pośrednio czy bezpośrednio, nie ważne) obrażać kogoś kto ma inne zdanie. Po za tym widzę że jesteś świeży na FIlmwebie, prawie jak dziecko... chociaż kto wie ile latek się tam chowa po drugiej stronie ekranu ale ocierasz się już o hejt kolego.
Pozdrawiam.

TamerlanM1A1

Na żywo byłbym mocniejszy bo tu argumentuje to co piszę ponad sześcioma tysiącami obejrzanych filmów, to jest moje kolejne tu założone konto i tak miałem je wcześniej od Ciebie, a propos wieku to mam 35 lat...:-)

ocenił(a) film na 5
HeadHoper4Warsaw

Yhym. Tak czy owak żałosne.

TamerlanM1A1

Nie żałosne, ale żałosna, Twoja ocena "Carlosa"...:-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones